Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kobzanová ... za 5 miliónů nic moc


swine007

Recommended Posts

To bych neprotlačil Oddie. Dokonce mě tak napadá, né abys jí poradil, aby se sem mrkla. To by byl mazec :mad::o:mad::o Hele, ale Nora bude prodávat nějaký polnosti. Když na ní budem hodný, tak nám třeba pučí na zařízení servisu. P.S. Pomůžeš nám Štefane? :D:cool::D:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš, jaká je N. partie. I polnosti má! A ty jí nemáš rád :) :) :)

S tebou servis, no to bych si dal. Ty by sis akorát hrál s blbostičkama jako je podsvětlení, a pořádná práce žádná ;)

A jen počkej, až si to tu ta tvoje někdy přečte. Já jí to říkat nebudu, ale tutově jí to někdy napadne samotnou :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pardon omlouvam se odbornikum v teto oblasti se moc nepohzbuju tak nevim:D:D:D:D:D:D:D:D A ja proti ni nic nemam. Me by stacila(hlavne tech 5 milionu na noveho peugeota 307CC):P:P:P:P:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Oddie: To je právě ta specializace. Blbostičky a vychytávky lidi prostě bavěj. A jak práce žádná? :mad::D Každej má svůj styl. Jít na to jako ty, tak mám místo přístrojovky akorát pár děr po 15ce vrtáku:D:D:D. Naopak, jít ty na to jako já, tak má Marounek eště všechny kola... Au !!! Chudák Marounek...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hics: to já jen rejpu... Tyhle blbostičky jsou dost žádaný, už jsem taky uvažoval, že bych něco takového dělal. Možná časem až někdy.

Co chudák Marounek, chudák moje bývalá 205-ka. Včera jsem si z ní zdatně půjčoval věci do té nové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani trochu sem se neurazil... Hele, doufám, že na tu 205ku nejdeš taky stylem \"Marounek\". SEKERU A PILU HOŠI!:D:D:D Pro ostatní: Fakt to není tak zlý. Jen pro nezasvěcence o demontážních technologiích jako sem já to byl zprvu poněkud šok, ale výsledky jsou v pravdě udivující :cool::cool::cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...