Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pár dotázkůů


deeper

Recommended Posts

512_tn_5.jpg

Tadyk to máš Deepere. Polaritu si oměř sám, páč mám pocit, že se liší na spínačích bočních okének a šíbru. Doporučuju: vyndat spínač, odstranit vrchní kyvnou plochu (jde to samo) vyjmout žárovku (je tam jen nasazená) píchnout zpět na konektor a oměřit polaritu. Pak v příslušném gardu napájet LEDky, znova píchnout na konektor Pokud nesvítěj, tak vypájet a otočit, pro jistotu znovu testnout, nacvaknout kyvnou plochu a šup s tím zpátky. A mongolsky už psát nebudu...:D (kéž bych věděl, co sem to vlastně napsal):cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Voštík: Místo na žárovku je ve spínači vždycky, jen tam nemusí někdy bejt, ale počkej, Je fakt, že se dělaj ty samý tlačítka jen s natištěnejma šipkama a průsvitný memůžou bejt nikdy. To by bylo asi dobrý před prosvětlováním vědět :D:D:D. Takže Deeper, pokud máš ty šipky jen natištěný, tak šup na vrakáč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by bylo luxusní, ale dělat na každej spínač domeček z plexa? To by mi hráblo. Ona by možná byla hezká i jen jedna strana. Takovej svítící proužek na delší hraně... Ani by to nebylo složitý. To Cabrio: Přesně tak! A to maj spolujezdci v oblibě. Nejdřív začnou verglovat s okýnkem, pak se sedačkou a skončej u rádia a jakože na co je tenhle čudla a jak ti to hraje a přidej basy a .... ZABÍT!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voštík: Jo přesně tak sem to myslel, aby svítil jenom obrys těch čudlíků.

ikr@cbox.cz Ty svíčky stojí asi 150,- kus a v Brisku tvrdí že to zvedne výkon:D a takový ty kecy, moc tomu nevěřim, proto sem se tady ptal

All: Spolujezdec má sedět a bavit se s řidičem, a ne mu postupně rozebírat auto.

Nesnášim ty lidi co si sednou a hned si zapalujou cígo, stahujou vokýnko a rvou do rádia vlastní hity, nejlíp ESO HITY to bych vraždil:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda kdo tu měl ten nápad s těma LEDkama???Do soboty jsem něměl tucha že ty čudlíci maj svítit,a ted mám práci...Ale mám to vymakaný.Ta žarovka je v takový plastový boudě,tak jsem ji vyvrtal a zapíchnu tam dvě s odporem mezi nima,a bude to snadno vyndavací zas tam dací...Akorát musím zítra koupit ty LEDky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja to mel rozdelany predevcirem a nevim, jak bych to nejak napajel :( na tom spinaci je 5 vyvodu (by me zajimalo naco teda) a vsechny jsou do tech kontaktu na prepinaci :( tak ma nekdo nejakou Ideu?

BTW: i ty nesvitici cudliky by mozna to svetlo pres ten bilej plast propustily..... NENÍ to tam jen namalovany!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...