Sign in to follow this  
Followers 0
jbily

306 - tunning - snížení podvozku

3 posts in this topic

Tak jsem začal uvažovat o tom, že bych svoji 306 o trošku snížil a \"přitvrdil\" (po zkušenostech s 205 GTi se mi to zdá až moc měkké ;)). A tak jsem se chtěl zeptat, zda má někdo z vás praktickou, nejlépe osobní zkušenost - jak se to projeví na vlasnostech auta, zda ne/doporučujete, jak na to nejlépe (cena x kvalita) apod.

Díky za odpovědi. J.B.

ale ono, snizeni a pritvrzeni podvozku jen doporucuju, jen dojedes na tom, ze to udelas jen na predku, kde vymenis tlumice a pruziny a bude to OK. Na zadku s torzkama udelas kulovy, protoze kdyz to snizis, tak to zmekcis.

Takze chtels osobni zkusenost mas ji mit ;)

Predni naprava tlumice Koni (zluty .. oni to nejak delej podle barvy - maj to na webu). Jsou normal nesnizeny. Pera jsou nevim od koho, ale za 2.500,- za par -35mm (me se to zda bejt vic, ale nevim). Tlumice jsou stavitelny, ale pouze po rozebrani a mam je udajne asi nekde v pulce.

Dojmy ... zatim si nemuzu vynachvalit, zatacky se daj rezat celkem slusne a po dalnici mi to pred upravou plavalo tak od cca 150km/h, ted je to pribity i pri 180 ;) Snizil se pozit akcelerace (ale to je tim, ze se to nezhoupne, ale hned zabere ;) ). Pripadne dalsi dotazy klidne zodpovim primo (kdyz budu znat odpoved ;) ).

Jo jeste bych zapomnel to hlavni na 205 cely i s montazi vyslo na 11.500,-

Makovice