Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Testy tlumiču a jejich cena.


Tomáš

Recommended Posts

Chtěl bych se zeptat kolik koštuje testování tlumičů a za jakou cenu se dají pořídit jak ty přední tak ty zadní. Včera jsem Míčko trochu nakrmil a v zatáčce jemné vlny a já jsem měl co dělat abych to ukočíroval. Musím s tím něco udělat ale nejhorší je, že ty přední asi taky nic moc:( To bude zase ranec šílenej:( Prosím ty co se vyznají a díly kupují (Oddie apod.) poradte mi. Díky

PS: v Benexu chtějí 2000,-/ks na zadek a o předku ani nemluvím. Šlak by mě trefil ale udělat to musím je to o hubu. Ty zadní jsou asi totál, protože jsem objevil na vzorku gumy, že na kuse je vzorek a na kuse ne a docela pravidelně se to střídá. Help MEEEEEEEEEEEEE:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Testování tlumičů dělá například STK na Bohdalci v ceně STK-čka, samostatně nevím, tak dvě tři stovky.

Nové tlumiče nevím. Určitě ne Alko, Gabriel a podobné nejlevnější. Z Benexu bych možná zkusil Kayaba - ale nikdy jsem je nekupoval, tak nevím, pak maj v nabídce ještě levnější Delphi - taky jsem nikdy nezkoušel. V tlumičích holt neporadím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...