Tomáš

Testy tlumiču a jejich cena.

7 posts in this topic

Chtěl bych se zeptat kolik koštuje testování tlumičů a za jakou cenu se dají pořídit jak ty přední tak ty zadní. Včera jsem Míčko trochu nakrmil a v zatáčce jemné vlny a já jsem měl co dělat abych to ukočíroval. Musím s tím něco udělat ale nejhorší je, že ty přední asi taky nic moc:( To bude zase ranec šílenej:( Prosím ty co se vyznají a díly kupují (Oddie apod.) poradte mi. Díky

PS: v Benexu chtějí 2000,-/ks na zadek a o předku ani nemluvím. Šlak by mě trefil ale udělat to musím je to o hubu. Ty zadní jsou asi totál, protože jsem objevil na vzorku gumy, že na kuse je vzorek a na kuse ne a docela pravidelně se to střídá. Help MEEEEEEEEEEEEE:(

Testování tlumičů dělá například STK na Bohdalci v ceně STK-čka, samostatně nevím, tak dvě tři stovky.

Nové tlumiče nevím. Určitě ne Alko, Gabriel a podobné nejlevnější. Z Benexu bych možná zkusil Kayaba - ale nikdy jsem je nekupoval, tak nevím, pak maj v nabídce ještě levnější Delphi - taky jsem nikdy nezkoušel. V tlumičích holt neporadím...

no mam dojem ze domanskej nam to prislibil u sebe, pro cleny zdarma...

bohuzel skutek zatim utek....

Co přislíbil, tlumiče zadarmo? Tak to berem :) :) :)

Jestli jen to testování, tak to nic moc, ty dvě stovky za testování nejsou žádnej ranec, a eště k tomu občas bývají akce testování tlumičů zdarma - např. u partnerů Elit atd...

Jak říká Odie, zeptal bych se u Elit a určitě někde v okolí nějaká testovačka bude.