Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Cabrio

Laděný výfuck

7 posts in this topic

výfuky jsou dost dobrý , ale ta cena je celkem vysoko, byl jsem v neděli v polských Glivicích na autoburze a tam se dají výfuky koupit za dvojku a koncovky do jedenácti stovek, je tam úplně všechno od žárovky po celé auto, čirá optika na předek 206 vyjde na 4000,-

Viděl jsem je ale cotoje za výfuk který je bez vstupního napojení když na ňho navaříš vstupní trubku tak už se poškodí začne rezivět naruší se struktura a jen koncovka je nerez

Tomson: Jo jo ne každej ma doma CO. Něco podobnyho dela znamej max za 2000,- Nejdražšší na tom je snad ta barva.

HM ale pokud ti to ma reznout tak se podivejte na remus!!! A podobne date ze nej 10tku a je v prdeli.Zvuk maji dobrej a zaruka 30 mesicu.V brne co jsem koukal tak vetsina lidi mela prave jejich vyfucky :P:P:P:P

pokud ladeny vyfuk, pak kompletni a z nerezi, jinak to jsou vyhozeny penize, protoze stejnou sluzbu udela hezka koncovka... To jak tady nekdo delal ten samodomo ladak na 405- uz ze samotne konstrukce je jasne, ze bude rezonovat a hlucet predevsim uvnitr auta- je delanej jako bedna od subwooferu :-)) pokud chcete peknej hlubokej zvuk bez rezonance v interieru, musite udelat dvojity oplasteni s mezivrstvou z cedicovy vaty a pokud mozno ji tam napechovat, jinak to bude stat za fuckhole....

A zvysovat pruzes u nepreplnovanych motoru je nesmysl bez upravy saciho traktu a naopak....