Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 cabriolet


Guest Cabrio

Recommended Posts

Ne nerostřelil a dávám tam repraky a nejakej magor to dřív vybrakoval a vzadu pod calounenim je takova plastova miska na kterou to ma prijit na montovat a ten magor to utrh:mad::mad::mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO ze zacatku me to na citovku zralo taky tech devet devet a pul potom jsem jel do nemecka a ten motor se asi nejak protah a procistil a na citovku toje tak osm dva a kdyz ho obcas seslapnu tak osm sest, ale jses na to mjeste dobre kamosoj ten samej motor zere 12,5. Jenze to jezdi uplne jak hovado a ten motor uz asi dost pamatuje.

Jinak uz nic neshanim muj sikovny otec celou tu zkurvenou kapsu udelal z plechu. Jo holt sikovnej klempir je k nezaplaceni:P:P:P:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako kdo von to auto jako celkove nebo ten majitel pokud to auto tak by to mohlo klesnout treba bych zkusil taky nejakou delsi trasu aby se tn motor procistil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dost malo na rok vyroby.Jenom ja jsem s cabriem najezdil loni 10 000km.Tak to teda nevim.Zkusil bych udelat ty klasicke kontroli jako vzduchovy filtr, emise. Ja jsem tomu taky neveril ale ted jsem v pohode na tech 8,5:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...