Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pc pisti malo brzdovky


adam11

Recommended Posts

Dlhsiu dobu ma moja 406 otravovala pri zatiahnutej rucnej pipanim pc, ze je malo brzdovky. Samozrejme hladina po hrdlo! Moj mechanik mi tvrdil, ze treba vymenit nadrzku na brzdovku. Tak som zasiel do orig. servisu, ze sa spytam na nadrzku a co oni na to pipanie. 20 min. behali 2 mechanici okolo auta, napichli na tester, startovali, vypinali, zapinali, odpajali a tak. Skoncili so zaverom, ze vsetko je o.k. teda aj nadrzka.(samozrejme, ze v servise ani raz nepipol hoci pred dvoma hodinami sa mi snazil nieco oznamit dlhou spravou v morzeovke). Az na uplny koniec sa objavil kdesi z utrob servisu nejaky fachman a oznamil, ze je to sice na hlavu, ale nieje to nic ine ako chybne cidlo rucnej brzdy! Takze cidlo som objednal a idem ho vymenit! Som zvedavy!:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adam11

Dlhsiu dobu ma moja 406 otravovala pri zatiahnutej rucnej pipanim pc, ze je malo brzdovky. Samozrejme hladina po hrdlo! Moj mechanik mi tvrdil, ze treba vymenit nadrzku na brzdovku. Tak som zasiel do orig. servisu, ze sa spytam na nadrzku a co oni na to pipanie. 20 min. behali 2 mechanici okolo auta, napichli na tester, startovali, vypinali, zapinali, odpajali a tak. Skoncili so zaverom, ze vsetko je o.k. teda aj nadrzka.(samozrejme, ze v servise ani raz nepipol hoci pred dvoma hodinami sa mi snazil nieco oznamit dlhou spravou v morzeovke). Az na uplny koniec sa objavil kdesi z utrob servisu nejaky fachman a oznamil, ze je to sice na hlavu, ale nieje to nic ine ako chybne cidlo rucnej brzdy! Takze cidlo som objednal a idem ho vymenit! Som zvedavy!:roll

Uz se to tu probiralo a problem by skutecne mel byt v cidle rucni brzdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Kdyz dlouho auto stoji (dele nez den) tak po nastartovani kratce pipne a probliken neco jako Break fluid level. Brzdove kapaliny take po rysku, zkusim to vymenit a dam taky vedet, jak jsem dopadl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve faktuře je číslo co si psal, ale text u toho je SPÍNAČ OSVĚTLENÍ KUFRU. Ale fyzicky mi opravdu vyměnili to čidlo ruční brzdy. Jestli je to stejné, tak to nevím. Prostě jsem jim řekl, vyměňte čidlo ruční brzdy a stalo se - zatím je klid.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...