Sign in to follow this  
Followers 0
Joe106

vedeni k repro106

8 posts in this topic

čau chlapi nevite kde konci vedeni k zadnim reprakum, mam 106 3dver. hledal jsem u zadniho plata,ale nic.

u radia , ale jsou obsazeny vsechny

piny

jestli si to dobře pamatuji, tak se zadní repro dávají do bočních tapecírungů u zadních sedaček. Mám dojem, že je tam i mřížka.

zadne mrizky ani repraky tam nemam,

ale rozhodl jsem se natahnout silnejsi

draty a udelam si plato.

A jakým způsobem repro v zadních dveřích ochránit před bordelem ve dveřích by někdo nevěděl, prosím?

Mám tam už přivedený káble a uvažoval sem tam nalepit na dveře takovej jakej si pružnej materiál pro zlepšení zvuku, ale jak je chránit před bordelem nevím.

Díky za radu

Napsán autorem Joe106

čau chlapi nevite kde konci vedeni k zadnim reprakum, mam 106 3dver. hledal jsem u zadniho plata,ale nic.

u radia , ale jsou obsazeny vsechny

piny

U P106 Vedou pod palubkou pod koberec a okolo prahu az dozadu. U zdadnich sedacek jdou upne do stran a pod plastem do kufru. Spis je mas po ceste nekde preruseny. Ja je napr. mel ustiply pod palubkou.

Napsán autorem Sirael

A jakým způsobem repro v zadních dveřích ochránit před bordelem ve dveřích by někdo nevěděl, prosím?

Mám tam už přivedený káble a uvažoval sem tam nalepit na dveře takovej jakej si pružnej materiál pro zlepšení zvuku, ale jak je chránit před bordelem nevím.

Díky za radu

Nevim jaky bordel myslis. Ja bych to moc neresil. Prach jim moc vadit nebude, na vlhkost jsou taky staveny. Divili byste se co fsechno repraky do auta vydrzi. Napriklad proliti benzinem u Hertz HS250 nebylo zas tak vazne, jako vypadalo :):):)

repro

u 106 3dv. jsou schovany vyvody pod plastem vedle zadnich sedacek.. za kazdym z nich je konektor s 4 draty... 2 jsou zive... u mne to byl bilej a zelenej

vyrizl jsem predlisovanej otvor od Peug, repro uchytil bezproblemu /musi tam byt 100mm, uchyceni 115/ jen mam jeden problem, jak na to z interieru pridelat kryci mrizky. Orig z repro tam urcite nepujdou, je to v tom vybrani, zkusim sehnat nejake mensi /tak 104mm/ a nejak je tam nabastlit... neresil jste to nekdo?? pozdeji mne napadlo, ze jsem nemel ten plast rezat, ale jen provrtat do mrizky a nechat bejt, ted tam mam 2 diry a nejak nevim, co s nima :-(

J.