Sign in to follow this  
Followers 0
Trona

Automaticka prevodovka

5 posts in this topic

Nemuzete nekdo poradit?Almara (automat.prevodovka)mi nechce radit 5 stupen,ale dela to jen nekdy.Pritahnul jsem trochu tahlo,co vede od skrtici klapky k prevodovce a zacalo to tam tu 5ku radit normalne.Jenom nevim,jestli sem to nepritahl moc.Predtim mi to 5 stupen radilo pri klidny akceleraci tak pri rychlosti 80km/h a ted ji to tam dava uz pri 65 km/h.Mohlo by se mi tim neco podelat,kdyz to takhle necham ? Nemuzu nikde najit nejakej servisni manual,kde by se to dalo vycist(myslim nastaveni throttle control cable)? Neporadi nekdo ?Diky Trona

Obávám se, že tady ti nikdo moc neporadí, zvláš? když to není na Peugeota. Na auto.cz ti pokud vím už něco málo psali, já bych si být tebou udělal malý výlet do Budějc k tomu maníkovi, co popisoval Rbaron, když jej tak chválí...

Všude ne. Akorát tady (tady jsem doma :) ), a na tom auto.cz už jen tak ze zvyku a setrvačnosti, stojí to tam za ho...

Jo, holt u pažoutů je automat dost řídkým jevem, spíš bych hledal pomoc u amerikanistů. Já vím o automatu jen to, že to řadí samo, a pak eště, že to má jinej olej než manuál... :)

Zkus se podívat na stránky Citroenu

www.citroeny.cz

www.bxclub.web2001.cz