oddie

205 - díly...

59 posts in this topic

Nabízím zdarma či za flašku nebo pár kaček dělené zadní sedačky do 205-ky (jsou praktičtější, než lavice v kuse :) ), klidně i přední sedačky, některé plasty z interiéru - starší typ, je tam např. středový tunel... Zítra (pátek 11.4) nebo v pondělí, jinak to poletí do kontejneru...!

Dále nabízím za normální solidní ceny některé díly na 205, 309 a 405 (hlavně diesel), ty budou k dispozici i později, do kontejneru je samozřejmě házet nebudu ;)

[upravil dne 4/10/06 oddie]

mě by se hodily pěkný lapače nečistot nebo jak se tomu říká ... cák..

ČTYŘI KOUSKY ! :D

Kdyby někdo něco shaněl na 205ku diesel starši model tak se ozvěte;)

Scháním přední sedačku k řidiči (obyčejnou) a kryt k řadící páce (ta koženka s plast. obrubou) a dvě madla nad dveře

cabrio: co všechno máš, taky bych potřeboval zadní dveře, jen super stav (na barvě mi nezáleží)

nechcete to někdo přivízt na sraz ?? :)

Jestli myslíš zadní dveře jako ty páté tak ty mám ve 100% stavu:cool::cool::cool:

SWINE: mám toho dost, co se týče motorových věcí a tak tak snyd uplně všechno

možná by se mi hodila zadní náprava, kdyby byla ve slušným stavu, abych na ní nemusel hned dělat generálku. A pak tažný zařízení klidně i nesundavací.

Tažny mam a dokonce sundavaci a jeste ani nebylo prihlaseny takze pohoda. Jestli ho chces tak se ozvi;););)

Cabrio nemáš náhodou přední světlo ?? To před spolujezdce a pokuď možno nevypálený ;) (nějak nevím jestli se mu říká levý nebo pravý), já kupoval nový, dal jsem za obě litr a nedávno jsem do toho jednoho dostal šutrem, tak pomalu praská a praská a praská :mad::mad: