Sign in to follow this  
Followers 0
hloze-ja

Magnety z HDD na privod paliva

3 posts in this topic

Kouknete na tohle http://jump.to/skodovky .pak \"Skoda\"-uplne dole -\"upravy\",pak \"ostatni\",pak \"Zarizeni na snizeni spotreby.Uz dlouho tohle znam.Dokonce jsem to zkousel(jen na benzinu).Zdalo se mi,ze to nefunguje,tak jsem to zase vyhodil.Nemate s tim nekdo zkusenosti?Nebo jen neco neslyseli?Docela by me to zajimalo.Prodava se i nejaky zarizeni (Magnety ve \"specialnim\" krytu;)),mysim Powerfuel.Ale princip je ten samej.Rozdil je jen v cene.Strarej hadr=0Kc.Nez nejakejch 2tis.

Jo, znám to, jeden takovýhle bazmek mám doma. Vymontoval jsem to z 1,8D bouraného přes střechu - no určitě mu to muselo přidat nejmíň 50 koní, když s tím pak vyletěl ze zatáčky :D :D :D

Za kolik se to tehdy prodávalo, za 2 tisíce? Tak to nechám za 500,-, a? nežeru... :D;)

Ne, vážně, je to nesmysl a past na prachy (v tom orig. provedení). Magnety z HD si tam klidně dej, když je máš zadáčo, ale efekt to mít nebude.

Mnohem větší efekt v úspoře paliva mívá např. včasná výměna vzduchového filtru, kontrola brzd, jestli malinko nepřibržďují.... apod.

Spis je to asi vsugerovani.kdyz cekas,ze ma byt spotreba mensi,moc na to neslapes a ona,svete div se,mensi je.Ja jsem nic nepozoroval,ale za pokus to stalo,co kdyby to ty dloooouuuhy retezce fakt stepilo.:cool: