Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zkur... zima


georg

Recommended Posts

Tak nam zase napadl snih - vetsina lidi na letnacich a taky to tak vypada. Ja se chystal na prezuti az tento tyden, a tak jsem mel \"radost\", ze dnesni nadilku snehu zvladnu v pohode. - stejne happy byl i skodovkar, kterej do me vrazil na krizovatce. Odnesl to \"jen\" predni naraznik, ale ten vul nema povinnny ruceni, takze si to asi zaplatim sam :mad::mad: A propo, nevite nekdo cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nefotím, nemám fo?ák...

Žádná krása to není, celý levý předek, hnutá šavle... Ještě nevím, co s tím, jsem zvědavej, co na to pojiš?ovna (ČP - z pov. ručení toho druhého). Na opravu to ale moc nevidím, podle mě se nevyplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim . Ja jsem nikdy neboural :D ale musim to zatukat na drevo. Mam papiry 5 let . A ted k tomu karambolu. Neni pravda ze kdyz nekdo nema povine ruceni a ty snim udelas havarku , ze nic nedostanes. Pokud za to muze on tak ty penize dostanes od jakesi asociace pojistoven a ona to pak bude vymahat na tom co to zpusobil. Tak nejak mi to rikal pojistovak, kdyz jsem uzavrel povinne ruceni. Asi to take ma co docinenim s tim ze to ruceni jsi ze zakona povinej uzavrit :o) doporucuju se na to nekde zeptat a mozna ze nebudes mit novej jen blatnik :D

Hodne zdaru !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj pocasi fuckt sila :mad:

vcera vecer jsem jel do skoly radsi po dalnici, po statovkach se mi po zimni bouracce vubec nechtelo :D

Ale na dalnici taky zadna radost za Jihlavou vanice jak swina, a pred Plzni to nebyla dalnice ale klouzacka polita vodou. Cestou jsme videli nejmin 10 bouracek proste radost pohledet :( A kupa lidi si toho vubec nevsimala a i po ty ledovce pred Plzni kalili klidne 100vkou, to vazne nechapu...

Ja vcera boural malem jen jednou kdyz jsem vyzvedaval kamose na hrade uprostred lesu, jel jsem nahoru do kopce a najednou koukam ze jedu dolu, vyslal jsem spolujezdce tlacit proti a ten nas zastavil, ale pocit z neovladatelne jizdy ze zmrzlyho kopce dolu pozpatku jsem dobrej nemel :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...