Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lepsi nez ANTIRADARY


tunerLadik

Recommended Posts

Zdravim, dostal jsem zajimavou nabidku od jedny nejmenovany tunersky firmy. Pojmenovali to honosne SPZ SHIELD, a dalo by se rict, ze je to lepsi nez vsechny ANTI-RADARY. Funguje to docela jednoduse, na palubku se umisti ovladaci panel s dvema spinaci (neco jako el. okna), kdyz stisknete jedno tlac. tak SPZ zakryje krytem, druhe tlacitko slouzi k odkryti SPZ. Doba zakryti nebo odkryti SPZ je cca 5 vterin. Je to o trosku vetsi nez standardni ramecek. No a posledni malickost a to cena je pro jednu SPZ 2500,-, pro obe 4200,-. Kdyby mel nekdo zajem, poslete mi emaila na spzshield@centrum.cz

Tuner Ladik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděl jsem borce na mašině co si udělal z ovladani naklapění světel u favorita naklapěni zadní spz.Jelikož měl tu novou velkou tak aby neměl takovej odpor vzduchu a vlastně to sloužilo i proti policajtum. Když jel tak si ji zdvihnul a byla rovnoběžně s vozovkou a nemohli ho změřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Driv jeste na Jawach meli kluci zadni zasterku na lanko vyvedeny k riditkam nebo spolujezdci.Jen se zatahlo.Trvalo to o dost min a efekt stejnej,ale ta cena!!:o Lanko muze stat nekolik desitek Kc.Nebylo by to manualne lepsi?Jeste lip.Nebylo by nejlepsi takovy veci nepouzivat??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...