Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

A zase otáčkoměr...:o)


gvg

Recommended Posts

Napadla ma ešte taká blbos?. Kto vie akú frekvenciu má ten čítač impulzov? Malo by to by? podla počtu zubov na venci, a keď ten parchant začne blbnú?, tak zača? mara?. Stačí jednoduchá čítačka impulzov a vieme ktorým smerom ís?. Ako to už dávno čítam tak tie otáčkomery ošmejdili.

Ako sa to zahreje tak ako keby vynechával každý druhý impulz. Na volnobeh mi začne ukazova? okolo 500 ot./min. A vôbec koľko má ma?????:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Igor.Sk: já teď koupil na vrakáči celou palubku (kolikátou už..), o víkendu tam zkusím vrazit tenhle a uvidíme, jestli zase nepůjde, nebo půjde.. Určitě dám vědět. Jinak, jestli si chceš ověřit, že máš čidlo v pohodě, tak to kuchni, na svorky od čidla připoj multimetr a měř napětí. Ale pozor! Musíš měřit STŘÍDAVÝ a rozsah mít do 2V. A jak zvyšuješ otáčky, tak se ti zvyšuje plynule i napětí. Pokud ne, pak máš něco se snímačem.. Já taky měl, tak jsem ho nechal vyměnit za originál novej ve značkovým a bylo to za 900,- Ale teď mám aspoň jistotu, že to musí bejt jen budíkem..!;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...