Sign in to follow this  
Followers 0
Stefan

P 405 GRD Break na prodej

13 posts in this topic

Prodám P 405break 1.9D r.v.88 najeto 245.000km.Přední okna v elektrice hagusy centrál+alarm na DO tažné zařízení po výměně oleje a filtru cca 1.500km výměna kuláku a ložiska na levem př.kole.V autě chybí radio a repro bohužel ukradeno. Spotřeba 5.5 až 7l na sto. Dobré letní gumy.Auto bude k mání od poloviny příštího týdne musim pro malé otp a koupit zámek kufru.Cena 65.000kč možná sleva.Kdo byl na zimnim srazu auto viděl.Dodám foto.

stefan: pokud mi nevyjde T16 o vikendu, tak bych o ni mel zajem. resp. moje pritelkyne. Aspon to nebude moc honit a vinova se ji libi :) V utery dam vedet, jestli jo, nebo ne.. .

A kde teda teď s tim brejkem parkuješ Štefane??? :D:D:D Prej je momentálně výborně hlídaný.....:D:D:D

No nabidka lakava.... hele Stefan, jak dlouho si ho mel? ja jen, co bylo na aute opravovany....

me by se libilo, mame sedana tak koupit zene kombika (hodil by se), tedka ji jenom prekecat.....:D

Jo hele, akorat me zarazila jedna vec... pises rok vyroby 88 a motor 1,9D? neni to spis 1,8D?

Ondro opravdu jeto 88 a 1.9D kupoval sem ho loni v září chtělo by to udělat ložisko a čep na pravý straně jak se udělala levá strana tak je slišet pravá strana zadní náprava vypadá dobře motor je suprovej metla je dělana amatersky někde se loupe já osobně bych ho neprodával jenže ženská chce sedana :(

no tak si to s Ondrou proste vymente a je to :) Ondra nemusi nikoho prekecavat a zenska od Stefana bude mit sedana :)

to ne, to zas to svy TD nevymenim... sem premejslel nad teoretickou veci mit dve auta doma... bychom je potrebovali....

to Ondra: co se ti nelibi na 1.9 d z 88r? Vzdyt to je normal.1.8 se delaly az TD.

Jo? tak sem si to popletl.... sem myslel, ze nafty 1,9 byly az od 93....

Pokud jste ho někdo chtěl tak se omlouvám ale kombík zustává doma a do světa jde sedan pře ce jenom pro moji potřebu vyhodnější auto ale mi trvalo než sem ženu přesvěčil :D

Já jsem zájem neměl,ale vím o čem mluvíš i moje ženuška chtěla kombi.Je to prostě náklaďák.Vím o čem mluvíš.Kombík je kombík a ještě ke všemu mě překvapilo,že je kratší než sedan.:D:D:D