Sign in to follow this  
Followers 0
georg

cesta na sraz - severni cechy

30 posts in this topic

Ne od Loun. Ty asi pojedeš po teplicky na Prahu a pak dál, co? Kdyby si jel jinudy napiš. Jedu po chomutovce až do slanýho a zněj po dálnici k Ruzyni. A pak zabloudim. Po 3 hodinách se vymotam z Prahy a pak to bude chvilku pohoda. Pak zase zabloudim a v neděli ráno vás najdu v kempu. BTW. Vyjíždim v pátek ráno :-)))))))))):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

jen jsem tady chtěl napsat, že ze severních čech NEPOJEDU, aby bylo jasno ..... :D:P

tak a už jdu zase pryšššš !!!

Dobře nebudem s tebou počítat :D:D:D:D:D hlavně že to víme:D

deeper: asi pojedu z chaty (kousek od loun), tak se muzem srazit v Lounech, treba u zimaku a bloudit po ceste spolecne. Jen musis svoje GTi cko krotit, abys me nenechal v dalce za sebou. (jestli ale vyjde ta 405 T16, tak to bude v pohode :D:D ) Telefon na me najdes vis kde. patek rano je OK.

jo.... abyste nezapomeli: ja taky nejedu pres sev.Cechy, takze se mnou taky nepocitejte :P:D a jedu ve ctvrtek.......:P

Georg: Super! Neboj sice mam GTI, ale šetřim ho. Na těch sto kiláků bych taky moh projet 400,- na benzínu. Kousek od zimáku bydlim, takže nona problema. Pak ti cinknu a domluvime se přesně.

Georg: Mam menší problémek, musim v Praze vyzvednout jednu kočku s jejim starym. A jelikož se tam nevyznam tak to bude docela prekerka. Je to na tobě. Asi bude nejrozumnější dát sraz něgde za Prahou. Tušim, že tam je už na D1 Shellka asi 3km od Phy. Co ty na to?? Nefim jak dlouho se v ty Praze zdržim a nechci abys někde na nás zbytečně čekal

No ja bych se k vam taky mohl pripojit!!!na SLAPECH:D:D:D:D:D

Cabrio: Tak na tu naší maxi kolonu počkej tan u toho kempu, tušim že se jmenuje OBOZ bo tak nějak, a pojedem společně:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ok parada bu tam na vas cekat.Jsem stastnej ze jsme se takhle domluvili

Cabrio bacha na ně, blafujou, oni jedou až v pátek ale jestli chceš, tak na ně mužeš ten den počkat :D:D:D (jinak mi budeme už chlastat)

Swině nás prokouknul. No nic tak si to tam užijte v ten čtvrtek:mad: taky bych chtěl jet ale moje spoluzavazadla pracujou i o svátky, prostě hnus:D

To bych se na to vys... makat i o svatek jeste kdyz je to myslim svatek prace:D:D:D

Jo jo svátek práce se nejlíp slaví prací :D:D:D Aspoň si ve čtvrtek pořádně nablejskam pežoutka, nezapomeňte si sluneční brejle, budu ho celej den leštit :D:D:D

Hm doufam že bude v pátek pršet :mad:

Ne ja ho taky vzdy lestim ale jak ho dolestim tak prsi:mad::mad::mad::mad:

No taky jsem o tom leštění přemýšlel, ale mám strach, že by mi slezl lak :D:D

To musis lestit jemnym hadrema predem to musis umit a pak pouzit nejaky vosk(pokud mozno jeste na to mokry:D:D) a ne brusny papir:D:D

deeper: zmena i u me. V Praze budu vyzvedavat jednu spolujezdkyni. Asi na nadrazi, nebo kolem centra. Zalezi, jak se rozhodnes.. .