Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

posilovač brzd


rudolf

Recommended Posts

Mám dotaz, je normální že je posilovač brzd u dieslu 205 (vývěva s řemenicí) slabší ve srovnání s Feldou či Fábkou (benzín). Popřípadě v čem může být problém, posilovač funguje podle testu s propadem pedálu po nastartování a když se na to zavěsím tak to taky zasmykuje, ale je na to potřeba víc tlačit. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele: pazouti, konkretnwe 205, 3089 jsou tim vseobecne vyhlaseni..... Nepocitej , ze u tak staryho auta budou brzdy stejny jak u Fabky ( a ta je ma fakt oproti 205ce sqely) To je proste dan tomu, ze mame stary auta. A taky trochu technicky pozadu, nez jsou ted

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík. No ty brzdy byla jediná věc která mě na 205 zklamala (mám ji 1 měsíc). Už sem zkoušel vyměnit podtlakovou hadici a hlavní válec se mi taky nezdál, tak sem ho dal taky novej. Možná to bylo zbytečný, ale mám takou špatnou zkušenost, kdy mě pěkně zamrazilo když mi úplně odešel uprostřed Německa :-(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi to blbe brzdilo. Test s propadem pedalu po startu byl v pohode. Pri jizde to brzdilo dobre jen kdyz jsem tam dal neutral a pridal plyn. Prvne jsem myslel ze to je volnejsi remen u vyvevy a ze treba prokluzuje, ale dotahnout uz vic nesel tak jsem rozebral celou vyvevu a ejhle, byla praskla membrana. Tomu testu s propadajicim pedalem po startu uz nejak neverim:mad:

Kdyz jsem po oprave zkousel brzdy tak jsem malem prolitl prednim sklem:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...