Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Trochu se pochlubim s new music


VDO

Recommended Posts

Původně zaslal: oni

muzu se zeptat na kolik te to vsechno vyslo,pokud to neni tajny!!!a foto jak to vypda v aute by taky bylo dobry,jen tak pro inspiraci!!!

No je to jen tak narychlo počítaný, ale materiál vyšel asi kolem 75tis. (repra, radio, Xbox, minitor, dvd, zesiky, cap. , a neskutečná hromada instal. mat) A práce nevim. Asi 3-4měs. práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

nevyhoda sparco sedacek,velka nevyhoda!!a jaky k tomu jeste?skorepiny ne??

Skořepiny zatim ne. Teď jen Sparco Sprint přečalouněné (černá látka a písková alcantara) Ale do budoucna bych chtěl Sparco Rev. To už jsou skořepiny. Ale koupim asi jen jednu. Svlíknu jí a udělám podle ní kopyto a udělám dvě sedačky z karbonu.

[upravil dne 22.2.06 VDO]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mk405

tady se někdo hodně snaží :super

nad Hamerama jsem taky hodně přemýšlel ale nakonec zvolil W10, docela by mě zajímalo jak to hraje, do jakého je to auta?

zesíky? rádio?

[upravil dne 22/2/06 mk405]

Já sem s Hamerama velmi spokojenej. Jestli budu měnit, tak za Ambosse. Ale to zatím nevím. Ten rozdíl v ceně oproti Hamerům nenabízí tak velkej rozdíl ve výkonu. Radio je VDO s palubnim počítačem ale model teď z hlavy nevim. Nevozí se ro republiky. Zesilovač na SW bud Rainbow Kraftverk.

Jinak je to do 405ky.

Fotky budou snad zítra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze dalsi blazinek co dela moc do aut!!!taky jsem nad nima premyslel,ale jsem typ cloveka co nekam jede a pak spi v aute,takze jsem se na to vyprdnul a vono pak na delsi cestu bejt jak v krunyri neni moc pohodlny!!jinak na ty fotky se moc tesim tak koukat dodat!!!dik....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VDO

Já sem s Hamerama velmi spokojenej. Jestli budu měnit, tak za Ambosse. Ale to zatím nevím. Ten rozdíl v ceně oproti Hamerům nenabízí tak velkej rozdíl ve výkonu. Radio je VDO s palubnim počítačem ale model teď z hlavy nevim. Nevozí se ro republiky. Zesilovač na SW bud Rainbow Kraftverk.

Jinak je to do 405ky.

Fotky budou snad zítra.

tak na fotky jsem taky zvědav nebot ted taky vymíšlím jak to do 405 poskládám, Kraftverk chválim, hamery budou v uzavřené nebo BR?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...