Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stravování na 14 Peugeot srazu v Moravským krasu.


Stravování na 14 Peugeot srazu v Moravským krasu.  

  1. 1. Stravování na 14 Peugeot srazu v Moravským krasu.


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Dave_k

Jen takovej dotázek. A kdyby se tam jeden večer něco dobrého točilo na grilu, třeba selátko? To by asi možné nebylo co? :myslim

Jinak mrkvička a podobná zelenina je nejlepší filtrovaná přes prase to ví snad každej. :D:aut

Tak to by bylo super, ale kdo by se u to vrtícíse sele staral? Šéf tam na to není uzpůsobenej.:myslim:(

Hmm to je škoda. Už při tý myšlence se mi sliny zbíhají.

Tady u nás je týpek kterej selátko ještě předudí noc předem a pak už se jen hodí na rožeň a za 2 hodinky je jako dort. MLASK MLASK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Dave_k

Jen takovej dotázek. A kdyby se tam jeden večer něco dobrého točilo na grilu, třeba selátko? To by asi možné nebylo co? :myslim

Jinak mrkvička a podobná zelenina je nejlepší filtrovaná přes prase to ví snad každej. :D:aut

Tak to by bylo super, ale kdo by se u to vrtícíse sele staral? Šéf tam na to není uzpůsobenej.:myslim:(

Hmm to je škoda. Už při tý myšlence se mi sliny zbíhají.

Tady u nás je týpek kterej selátko ještě předudí noc předem a pak už se jen hodí na rožeň a za 2 hodinky je jako dort. MLASK MLASK

No nic. Mám další úkol zařídit. SELE + ROŽEŇ + ŘOŽNIČE.:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Dave_k

Jen takovej dotázek. A kdyby se tam jeden večer něco dobrého točilo na grilu, třeba selátko? To by asi možné nebylo co? :myslim

Jinak mrkvička a podobná zelenina je nejlepší filtrovaná přes prase to ví snad každej. :D:aut

Tak to by bylo super, ale kdo by se u to vrtícíse sele staral? Šéf tam na to není uzpůsobenej.:myslim:(

Hmm to je škoda. Už při tý myšlence se mi sliny zbíhají.

Tady u nás je týpek kterej selátko ještě předudí noc předem a pak už se jen hodí na rožeň a za 2 hodinky je jako dort. MLASK MLASK

No nic. Mám další úkol zařídit. SELE + ROŽEŇ + ŘOŽNIČE.:myslim

Dodo priznej se, ze ty se nezastavis od ted az do kvetna, vid? teda od ted....uz nakou dobu zpatky, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Dave_k

Jen takovej dotázek. A kdyby se tam jeden večer něco dobrého točilo na grilu, třeba selátko? To by asi možné nebylo co? :myslim

Jinak mrkvička a podobná zelenina je nejlepší filtrovaná přes prase to ví snad každej. :D:aut

Tak to by bylo super, ale kdo by se u to vrtícíse sele staral? Šéf tam na to není uzpůsobenej.:myslim:(

Hmm to je škoda. Už při tý myšlence se mi sliny zbíhají.

Tady u nás je týpek kterej selátko ještě předudí noc předem a pak už se jen hodí na rožeň a za 2 hodinky je jako dort. MLASK MLASK

No nic. Mám další úkol zařídit. SELE + ROŽEŇ + ŘOŽNIČE.:myslim

Neber to jako povinnost. Prostě jsem se jen zeptal. Kdyby bylo tisícíré díky tobě. :super

Hlavně aby vyšlo počasí. To je důležitější. ;)

2Vvity: já už letos na jednom grilování byl. :aut

[upravil dne 9/2/06 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

A navíc na to Dodo není sám, že? Takže to všechno v pohodě zvládne....:aut .

to bych si moc prala a vam taky aby vsechno vyslo tak jak si predstavujete:super a aby ste pak na klub nezanevreli:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Aluška

A navíc na to Dodo není sám, že? Takže to všechno v pohodě zvládne....:aut .

to bych si moc prala a vam taky aby vsechno vyslo tak jak si predstavujete:super a aby ste pak na klub nezanevreli:D:D

My na klub? Nikdy!!!!!

Snad vy na nás.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Aluška

A navíc na to Dodo není sám, že? Takže to všechno v pohodě zvládne....:aut .

to bych si moc prala a vam taky aby vsechno vyslo tak jak si predstavujete:super a aby ste pak na klub nezanevreli:D:D

My na klub? Nikdy!!!!!

Snad vy na nás.:myslim

ale Dodo, i kdyby neco nevyslo, myslim, ze je kazdemu jasne, ze by to nebylo tim, ze byste se nesnazili.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já za sebe hlasuju za společné jídlo (je to hlavně o tom, že se samozřejmě snáze připraví 70 porcí svíčkový (nebo třeba guláše), než 25 x buchtičky se šódó, 15 x smažený Hermelín, 10 x svíčková, 10 x rizoto a 10 x makaróny po milánsku) - to bychom pak mohli na odbavení čekat průběžně od snídaně k obědu a od oběda k večeři - né, že by se tak nedal sraz prožít, ale myslím, že Dodův program je poněkud záživnější - a tu výživnou stránku můžeme vzít jen tak letem světem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Já za sebe hlasuju za společné jídlo (je to hlavně o tom, že se samozřejmě snáze připraví 70 porcí svíčkový (nebo třeba guláše), než 25 x buchtičky se šódó, 15 x smažený Hermelín, 10 x svíčková, 10 x rizoto a 10 x makaróny po milánsku) - to bychom pak mohli na odbavení čekat průběžně od snídaně k obědu a od oběda k večeři - né, že by se tak nedal sraz prožít, ale myslím, že Dodův program je poněkud záživnější - a tu výživnou stránku můžeme vzít jen tak letem světem.

:superLíp bych to nenapsal, ale trošku mě překvapuješ, že ty se tolik nestaráš o tu výživnou část. Určitě si to všechno budeš brát přes kopírák.:D:D:D:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

To jsi ještě neviděl Méďu nedojíst porci, co má na talíři? Já ano :D:xvul

Já si ho jen pamatuju z Kostelce. Tam jsme se vïděli poprvé a vzpomínám si, jak byla obsluha zmatená, když Medvědovi nesla druhý hlavní chod a tak nějak podobně to i bylo i na Olešné. :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Ale to byly určitě brambory nebo nějaká zelenina. :D:D:D

Náhodou to bylo prý Méďovo oblíbené jídlo. Ale ke cti mu musí sloužit, že i tak toho snědl, že by se tím nakrmily všechny členky Peugeot clubu :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...