Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stravování na 14 Peugeot srazu v Moravským krasu.


Stravování na 14 Peugeot srazu v Moravským krasu.  

  1. 1. Stravování na 14 Peugeot srazu v Moravským krasu.


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Tak jsem byl za majitelem ubytovacího zařízení domluvit takový podstatný detail, jako stravování, a musím upřesnit článek o cenách co jsem psal v příspěvku 14. sraz Peugeot clubu v Moravským krasu.

Trošku jsem se tehdy unáhlil :myslim. (moc se tímto omlouvám :mad: ) Ty ceny za jídlo byli "meníčkové" porce, které jsem zamítl a domluvil se na jiný alternativách. Proto vypisuju tuto anketu.

Pokud budete hlasovat na odpověď ANO, chci výběr z 5-ti jídel za 270,-/den Budete hlasovat pro jídelníček:

- SNÍDANĚ:- Švédský stůl

- OBĚD: - Výběr ze 2 polívek a 5-ti jídel (1xhotovka, 2x kuřecí, 2x vepřový)

- VEČEŘE - Výběr jako u oběda, ale bez polívky.

Pokud budete hlasovat na odpověď NE, stačí mě bez výběru jedno jídlo za 210 Kč/den budete hlasovat pro jídelníček:

- SNÍDANĚ:- Švédský stůl

- OBĚD: - Jedno, předem určené jídlo (minutka)

- VEČEŘE: - Jedno, předem určené jídlo (hotovka)

Moc se Vám ještě jednou omlouvám :mad: za tuto nepopulární změnu a doufám, že Vás neodradí od účasti na tomto srazu :papa.

P.S.: Nedovedu si představit, že by Medvědovi stačili 2 meníčkové porce :D:papa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Jasněže NE, nehodlám komplikovat pobyt ještě nějakým vybíráním jídel. Jím všechno, kromě leča a rajčat, takže myslím hlad nehrozí :D :D :D :D...dyštak se v chatce pokoutně dobouchám tatrankami :D :D :D

To jsi mi připoměla, že musím ještě nastříhat to video z klouzání a hlavně tam ponechat tu tvoji básničku.:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Netopýrka

Jasněže NE, nehodlám komplikovat pobyt ještě nějakým vybíráním jídel. Jím všechno, kromě leča a rajčat, takže myslím hlad nehrozí :D :D :D :D...dyštak se v chatce pokoutně dobouchám tatrankami :D :D :D

Já s ním taky všechno (kromě špenátu :bojim ), no já bych si dal třeba to lečo s klobásou :) Léňo ty držíš tatrankovou dietu nebo co? Jsem koukal na fotky ze srazu a skoro na každý fotce držíš v ruce tatranku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Románku neboj, já žádnou dietu nikdy nedržela, protože jsem všežer, a nemám vůli se omezovat. Taky je to vidět :D :D :D To s tou tatrankou je velká blamáž, protože za celý večer padly tatranky jen tři, jedna pro mě, jedna pro Vendulku, a jednu jsme dali Medvědovi jako cenu za výbornou organizaci srazu :):aut Akorát lovci senzací mě prostě blejskali zrovna, když jsem tatrankovala...vůbec na těch Johnových fotkách vypadám dobře :D :D :D :D :D Jsem se sama sebe lekla :) :) :):D :D :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky pro výběr, mám trochu mlsnější jazýček, ale jen trošku :aut. Jedno jídlo by mi nevadilo, ale mám strach, aby to byl tolik oblíbený guláš, ten já nemusím. A aby to náhodou nebylo lečo (že Net :papa), špenát (že Driver :papa ) a dále třeba sekaná, čevabčiči, koprová omáčka, kapusta, čočka nakyselo, cokoliv na houbách atd. :( :(. Ale jinak jím všechno :aut .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednotna strava mi celkem nedela problem :) a 60Kc navic za moznost vyberu mi prijde zbytecnych.

predpokladam, ze rozdil v cene je hlavne kvuli tomu, ze neni nutne nakupovat vic nez se sni, aby bylo do zasoby...? mozna by stalo za uvahu nabidnout moznost vyberu treba ze 2/3 jidel a jejich objednani predem, tak by provozovatel vedel co pripravit a nekteri by se vyhnuli spenatu nebo podobnym vecem... ale nenech si to moc komplikovat, hlavne kdyz bude jidlo dobre udelane ;)

doufam, ze bude moznost si jeste po veceri objednat neco sladkeho, treba palacinku se slehackou, cokoladou, ananasem, broskvemi, zmrzlinkou a strouhanymi orisky (vid, Trundiku :papa)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...