Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 1,9TD


Guest MMMMM

Recommended Posts

Přemýšlím o koupi P406. Od roku 1997.Poradte, pry 1,9 TD je líný vůz.Je to pravda,jsou i jiné výkony u 1,9.Ktery výkon by byl nejlepsi aby vůz nebyl liny. Radsi bych do 2,1TD ale cena je jinde.Poradte nekdo kdo o tom neco vi.Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze 406ka 1.9TD je lina je pravda. Kdyz srovnam 406ku break a 405 break v TD, tak je to nebe a dudy. V autoriz.servisu mi ale rekli, co bych chtel, kdyz 406ka je o 300kg tezsi a o necelych pul metru delsi.

Jinak co ja vim, tak rozdilne vykony u 1.9 jsou u HDI a to 90k a 110k.

Jelikoz nejsem zavodnik, jsem s 1.9TD spokojen. V zadnem pripade nemuzu rict, ze by nejela, je to proste takovej meda.

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdařbůch, sedlám 2,1 TD a je to znát těch 110 koníků. Měl jsem před Pepčou Mazdu MX3 1,8 V6 se 140 koníkama a celkem jsem špatnej pocit z toho, že ten dízlík bude línej při předjíždění. Ale docela spokojenost, když kopnu do vrtule, je to celkem svižný dálník a přísloví „a? se práší za kočárem“ je u dízlíka docela pravdivý, za autem je čoudu jak za lokomotivou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ale reknete mi,jak je to s 1,9TD r.v.1997 (jaké výkony se dělali) a když vezmu v úvahu ten vyšší jak se bude chovat 406? Dokáže mi někdo říci kolik papá benzín.Uvažovat raději o 1,9TD nebo benzín.Poradte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 1.9TD je vykon 90k a u 2.1TD je 110k. Dost.;)

Jestli ses nekde dozvedel, ze 1.9 mela vice vykonu, tak je to i pro me novinka.......

Jak uz jsem psal vice resp. dva druhy vykonu u motoru 1.9 je u HDI. Tam je 90k /bez IC/ a 110k /s IC/.

A k tve posledni otazce, me to zere 7-8l /100km nafty. U benzinu nevim.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...