Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

14. sraz Peugeot clubu v Moravským krasu.


Recommended Posts

Původně zaslal: Vertex

Zkusím něco podniknout

Tak podnikej :super. Máš moji maximální podporu. A co takhle televizní štáb Auto moto revue, co dávají v sobotu ve 12,35 na ČT :myslim. Třeba zrovna mají nouzi o zajímavý reportáže. I když si myslím, že nikdo nemůže přenést tu pravou atmosféru, pokud není Pežo?ákem jak se říká \"tělem i duší\" :cool:. Nebude tam nic akčního, co chtějí vidět diváci, ale 100% se budeme se snažit o ten klid a pohodu a takový ty příjemný odpočinkový věci :roker. A to ta 10-ti minutová reportáž nikdy nezachytí. Ale jak se říká, fantazii se meze nekladou a já uvítám každou dobrou věc, co Peugeot club trošku pozvedne :papa:super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Vertex

Zkusím něco podniknout

Tak podnikej :super. Máš moji maximální podporu. A co takhle televizní štáb Auto moto revue, co dávají v sobotu ve 12,35 na ČT :myslim. Třeba zrovna mají nouzi o zajímavý reportáže. I když si myslím, že nikdo nemůže přenést tu pravou atmosféru, pokud není Pežo?ákem jak se říká \"tělem i duší\" :cool:. Nebude tam nic akčního, co chtějí vidět diváci, ale 100% se budeme se snažit o ten klid a pohodu a takový ty příjemný odpočinkový věci :roker. A to ta 10-ti minutová reportáž nikdy nezachytí. Ale jak se říká, fantazii se meze nekladou a já uvítám každou dobrou věc, co Peugeot club trošku pozvedne :papa:super.

Přesně tenhle pořad mám na mysli. Je jasný, že to nebude reportáž o nějakých sprintech a vytuněných autech. Ale myslím, že taková spanilá jízda, jízda po autodromu, slalom, orien?ák nebo večerní posezení u muziky půjde taky natočit. Napsal jsem jim něco jako mail, tak uvidíme, jestli se ozvou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ZILA

No v TV a Auto moto revue nejde o akci ale se předest že neco jako je peugeot club unas existuje a funguje na 100% :D:D:super:super

Já jen, že jsem viděl u nich jen akce typu sraz tahačů, tuning párty apod. Mám z toho ale trošku obavu. Moje organizační prvotina, navíc vcelku rozsáhlá a do toho ještě televize............:myslim. Je to strašně zavazující, ale s Vaší podporou, co mě vyjadřujete udělám vše, aby jste na tento sraz jen tak nezapoměli.:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se klidne pridam jako dobrovolnik a pokud vsechno klapne jak ma tak to snad bude nejvetsi sraz peugeot-clubu troufl bych si rict ze za celou jeho existenci a je pravda ze v televizi by hlavne slo o to ukazat ze mame peugeot club v CR a ze funguje a ze si davame srazy atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lexa

A kdo dojede bude zapřažen a musí pomoci, já se samozřejmě hlásím jako dobrovolník.

Ty budeš, lexo zapřažen, ale do soutěžení :D. Je únor a do srazu zbývají 3 měsíce. Je to spousta času, aby se to všechno krásně stihlo a povedlo se. Věnuju tomu dostatek času. Už mám rozpracovaný návrhy ....... ale nebudu prozrazovat všechno. Třeba budete potom mile překvapeni :P. Ale určitě bych se ozval, kdyby pomoc byla potřeba. Díky, za nabídku :super:papa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marda106

Taky se klidne pridam jako dobrovolnik a pokud vsechno klapne jak ma tak to snad bude nejvetsi sraz peugeot-clubu troufl bych si rict ze za celou jeho existenci a je pravda ze v televizi by hlavne slo o to ukazat ze mame peugeot club v CR a ze funguje a ze si davame srazy atd

Mardo, jsi krásný optimista. Byla by to krásná odměna pro organizátory. Největší odměnou by bylo, kdyby se to líbilo lidem, co dojedou a potom hned pokud by byl takovej zájem, že by byl sraz největší. Ale až tak optimisticky to nevidím. Přiznám se, že ani nevím, kterej sraz měl největší účast, ale snad nám to sem nějakej pamětník napíše. A taky móóóóc děkujem za nabídnutou pomoc. Ale jak jsem psal Lexovi. Někdo musí soutěžit, ne? :mrk:papa:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: AKCZ

Akci nech na nas 306kach GTi-6kach a nami podobnym ;) To by v tom byl cert aby se nebylo na co divat :D

to abych ji predtim aspon trosku oplachnul od snehu a bahna... :D

Akci miluju. Je tam pod chatou takoví písko-šotolinový parkoviště. Pěkně to tam můžu \"rozhrabat svojí \"Boží T16\". :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Masinka
Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Přiznám se, že ani nevím, kterej sraz měl největší účast, ale snad nám to sem nějakej pamětník napíše.

Byl to JRuv sraz na Slapech, ale podle toho co pises, tak mas sanci ho trumfnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Masinka

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Přiznám se, že ani nevím, kterej sraz měl největší účast, ale snad nám to sem nějakej pamětník napíše.

Byl to JRuv sraz na Slapech, ale podle toho co pises, tak mas sanci ho trumfnout.

Bych se divil. Z Prahy a okolí je Vás nejvíc a myslím si, že ta vzdálenost nějaký ty lidičky odradí.

A kolik bylo tehdy na Slapech aut a lidí? Vzpomeneš si? :papa :papa :papa :papa :papa :papa :papa

[upravil dne 7/2/06 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Mardo, jsi krásný optimista. Byla by to krásná odměna pro organizátory. Největší odměnou by bylo, kdyby se to líbilo lidem, co dojedou a potom hned pokud by byl takovej zájem, že by byl sraz největší. Ale až tak optimisticky to nevidím. Přiznám se, že ani nevím, kterej sraz měl největší účast, ale snad nám to sem nějakej pamětník napíše. A taky móóóóc děkujem za nabídnutou pomoc. Ale jak jsem psal Lexovi. Někdo musí soutěžit, ne? :mrk:papa:super

To vis ja jsem byl vzdycky optimista a uvidis po akci jak se o ni bude mluvit ale podle tvyho programu i kdyz tam nebude stovky lidi tak to porad bude skvela akce....:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

I když to nemám zrovna blízko, tak určitě taky přijedu. Těch 13 kilometrů obětuji.

Takovou dalku jo?? no ze se ti chce hele a nechces nechat auto doma a dojit to pesky nebo na kole :D:D vzdyt to se ti ani nezahreje motor :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...