Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

13. sraz Peugeot klubu - 2. zimní klouzání - sraz s prozatím největší úmrtností


Recommended Posts

Původně zaslal: AKCZ

Predem upozornuju ze na Oplu nemam zadny napis \"Tuning\" ... to jen aby si to nekdo spatne nespojil a podobnost ciste nahodna :D

a nemas ciste nahodou nekde pred Prahou odstavenou jeste cernou calibru? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:Dok. stačí říct kdy a já vám zjistim kde a stačí jen nedat přednost a máte 4-stopí vozidlo:D

hustá hláška. \"měl sem jen metr brzdnou dráhu. jel sem pomalu. jen se to zhouplo a byl sem u něj na sedačce:D asi si koupim autobus a budu s nim jezdit místo rendlíka:D sory za :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kšanda

:Dok. stačí říct kdy a já vám zjistim kde a stačí jen nedat přednost a máte 4-stopí vozidlo:D

hustá hláška. \"měl sem jen metr brzdnou dráhu. jel sem pomalu. jen se to zhouplo a byl sem u něj na sedačce:D asi si koupim autobus a budu s nim jezdit místo rendlíka:D sory za :xvul

Budu o tom uvažovat. Je to lákavé.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kšanda

až tě nějakej žák nakákne tak se ozvi a vyřešíme s nim aby tu spojku pouštěl pomalejc:D

a možná se na řidičák vyprdne a ty budeš mít potom jeho propadlý prachy do kapsy. takže jedu s tebou na 50% za podnikatelskej nápad:D

Super nápad, ale já jsem ten učitel, kterej se žákem nenechá \"nakáknout\" (super slovo) a i když se o to snaží, já se na něho tlemím a v klidu mu vysvětluju správně zaobaleně, že trefovat tu babičku na přechodu není zrovna cílem našeho jinak poklidného \"výletu\" po Brně. Ale až mě to přestane bavit, ozvu se. :super

Taky se omlouvám ostatním za :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...