Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

13. sraz Peugeot klubu - 2. zimní klouzání - sraz s prozatím největší úmrtností


Recommended Posts

jj, srazík byl super i přes všechna úskalí, je to holt dobrá zimní prověrka

chtěl bych ještě jednou poděkovat Vectorovi za kouzlení s kabelama a Chipovi za nemalé množství štávy :super

auto si prostě postavilo hlavu a tímto způsobem si vymohlo zakoupení nových žhavek značky Bosch :D asi proto že jsem s ním cestou na sraz chytil šutr a rozkráp čelní sklo :grr

díky patrí i organizátorům :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr 406 red

Ale zase to nemůžeme se slečnami přehánět aby nás pak taky nepřeválcovaly.:D:D:D

Peto nerikej tohle slecen neni nikdy dost preci jedna nikdy nestaci si videl moje auti melo jich na sobe 4 a dokonce dve na hore bez...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Petr 406 red

No tak holky ono je to těžký sehnat nějakou slečnu která by byla fanda do peugeotu a chtěla by byt členem :papa

Jsem rád, že vidíš, že to není žádná sranda. No a k tomu, aby byla hezká milá a zábavná že ...

No já už mám splněno, tak se koukej snažit taky chuligáne :D

Já mám taky splněno. Mám tady Alušku. :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: kšanda

Původně zaslal: Netopýrka

:D Vendy, ty sis nevsimla, ze tady kluci vodi na srazy jen nove kluky? Zrejme je to nejaka podivna rovnice na udrzeni muzske rvonovahy...a my jsme jeji narusitelky

no tak eště že sem tam z čapy-m nejel. eště by sme se stali středem pomluv:D

Já myslím, že co se týče pomluv, jsem já a Kája naprosto Netopýrce a Aka stačili :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Původně zaslal: kšanda

Původně zaslal: Netopýrka

:D Vendy, ty sis nevsimla, ze tady kluci vodi na srazy jen nove kluky? Zrejme je to nejaka podivna rovnice na udrzeni muzske rvonovahy...a my jsme jeji narusitelky

no tak eště že sem tam z čapy-m nejel. eště by sme se stali středem pomluv:D

Já myslím, že co se týče pomluv, jsem já a Kája naprosto Netopýrce a Aka stačili :D

Ale my jsme byly rady, ze sis prived sveho pritele, nedelej z nas mrchy neprejici. a priste me muzes i sklonovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: minimaxa

Původně zaslal: kšanda

Původně zaslal: Netopýrka

:D Vendy, ty sis nevsimla, ze tady kluci vodi na srazy jen nove kluky? Zrejme je to nejaka podivna rovnice na udrzeni muzske rvonovahy...a my jsme jeji narusitelky

no tak eště že sem tam z čapy-m nejel. eště by sme se stali středem pomluv:D

Já myslím, že co se týče pomluv, jsem já a Kája naprosto Netopýrce a Aka stačili :D

Ale my jsme byly rady, ze sis prived sveho pritele, nedelej z nas mrchy neprejici. a priste me muzes i sklonovat....

:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: minimaxa

Původně zaslal: kšanda

Původně zaslal: Netopýrka

:D Vendy, ty sis nevsimla, ze tady kluci vodi na srazy jen nove kluky? Zrejme je to nejaka podivna rovnice na udrzeni muzske rvonovahy...a my jsme jeji narusitelky

no tak eště že sem tam z čapy-m nejel. eště by sme se stali středem pomluv:D

Já myslím, že co se týče pomluv, jsem já a Kája naprosto Netopýrce a Aka stačili :D

Ale my jsme byly rady, ze sis prived sveho pritele, nedelej z nas mrchy neprejici. a priste me muzes i sklonovat....

Holky ! Já myslel, že se dozvim něco o autech ! :-))) :papa, a jsem rád že jsem vás poznal !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kšanda

jo hele byl tam vůbec čapy? nebo se mu tam samotnýmu nechtělo a vy...prd se na to?

No Capy tam nebyl bohužel to nák nevyšlo,neřek bych že bych se na to vy.....,ale nák to prostě nešlo......Snad jsem nikomu nechyběl:myslim Tak se aspon omlouvám že sem navykládal jak přijedu a nakonec....:bojim

Ani jsem si neposlech mk405 auto:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnooo... Celkově hodnotím taky velekladně, ikdyž - Medvědovy vychytávky typu \"a máš startovací kabely a řetězy?\" mě poněkud zarazily. Rozhodně netvrdim, že je to zbytečnost, ale pokud vim, že mam baterku O.K. a motor v cajku, tak to natočim a pokud zmrzne nafta, tak mi nepomůže zhola nic... Jinak si nepřejtě zažít to, co sme zažívali v autě v chobotu na zpáteční cestě. Za Hradcem se na silnici vytvořila vrstva pravého nefalšovaného ledu a byla to věru jízda zručnosti a tam by byly řetězy stejně platný, jako startovací kabely v -30... Ono je si myslim mít dobrý nový zimní pneu lepší, než lecjaký podivný obutí a řetězy k tomu. Nakonec - 9tej flek za slalom na ledovce svědčí sám za sebe. Neřídil sem já, ale Táňa a to jezdí jen svátečně...:D:D:D Na letní sraz si pro jistotu z předvídavosti vemu KPZku a předložím certifikát o funkčnosti klimy...:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, me posledni dotaz taky docela zaskocil...

retezy jsem mel naposledy na 309, v rijnu jsem je dal do auta a do dubna mi akorat prekazely... pritom jsem jezdil hodne po vysocine a horach, nejen v praze. v 306 je nemam a radeji duveruji kvalitnim pneu s dobrym vzorkem, a jedine, kudy jsem letos neprojel byla silnice na vysocine zavata 40 cm snehu... a tam bych neprojel ani s retezy, jedine ze bych jimi zkusil uplatit mistra pluhare :D.

kabely jsou dobra vec pro naftove vozy, necht je tedy jejich majitele vozi v kufru a ja jim rad venuji trosku te stavy ;)

2Hics: ja mam v kufru navic 2kg hasicak, takze na leto jsem pripraven :D

ale co, je pravda ze jsme byli varovani :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem chci Medvědovi poděkovat za pěkný sraz, protože to bylo opravdu pěkné.

Jen k té poruchovosti (úmrtnosti) bych přidal můj, zřejmě přelomený výfuk (ještě jsem to nekontroloval ale brzo se do toho pustím) a pak to, že jsem cestou domu při kontrole vozu zjistil, že mám volnou matici na poloose na levém zadním kole. Naštěstí jsem měl ten velkej ořech sebou, tak jsem to dotáhl.

Jirkap: Je to škoda, že to takhle Jirko dopadlo, ale hlavní je, že jste v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Varováni....mě po dlouhý době zbyla chvilka času na to se trochu odreagovat. To že to byla opravdu jen chvilka svědčí o tom, že sem tam byl jen na sobotu a jel sem si tam relaxnout a věru nepočítal jsem, že bude jednou z podmínek tato - pro mě zbytečná výbava. Ani ji nevlastním a rozhodně bych si ji kvůli tomu nepořizoval ani nepučoval. Říkám tu svůj názor. Příjde mi to trochu jako blbost... Dle mýho rozumu je důležítější kvalitní baterka ,vynikající obutí a HLANĚ! zkušenosti, protože řidič, kterej začne zmatkovat na zasněžený silnici, je daleko nebezpečnější, než silnice samotná. Možná by místo kontroly přítomnosti těchto ekvipmentů mohlo padnout pár bodovaných dotazů stran toho co dělat za volantem když nastane průser, jak se postarat o bateku v zimě, jakou minimální hloubku dezénu může mít zimní pneu a jaký je rozdíl ve vzorku a proč, jaké specifikace má mít nemrznoucí chladicí směs a domnívám se, že k do ví tohle, nebude startovací kabely ani řetězy prakticky potřebovat. Ono je vždy lepší jít po příčinách, než napravovat důsledky... Máte pocit, že mě to namíchlo? Jo... trochu jo... páč když vidim wemeno s kabelama v ruce somrovat o trochu š?ávy, mam chu? se na něj vysrat a zeptat se ho jak starou má baterku a kdy naposled dolejval destilku... Asi tak...Jinými slovy - nepřijel sem vyhrát, ale trochu si zablbánkovat a pobavit se a ne se zamýšlet nad tím, že je asi něco blbě, když s sebou nevozim kabely a řetězy... A propo, fakt sem si užil jízdu po zasněžený silnici až na mě Táňa začala ječet, že kilo je už snad trochu moc....:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...