Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

13. sraz Peugeot klubu - 2. zimní klouzání - sraz s prozatím největší úmrtností


Recommended Posts

Vše začalo již v pátek, kdy jsem se od Johna dozvěděl, že jeho Míčko odmítlo spolupráci. Tím jsem byl donucen zaimprovizovat a dovézt na sraz kužely na slalom, které normálně vozí on. Zbytek pátku proběhl v relativní pohodě, z Prahy jsme odjížděli v počtu 6 aut (Petr Vlasák, Vvitty, Helča, Vertex, Vector, Bohouš 205 GTI, Medvěd). Vzhledem k odpolednímu odjezdu z Prahy jsem se rozhodl, že nepojedu z Poděbrad na Chlumec nad Cidlinou, ale že se mu pokusím vyhnout po nově otevřeném obchvatu - a to jsem neměl dělat!!! S tak "kvalitním" značením jsem se již dlouho nesetkal. Do toho mi volal Chip s tím, že by se rád připojil do kolony a tak pro něj a zejména jeho spolujezdce začala stíhací jízda plná spousty překvapení a nástrah. Když jsme konečně našli místo, kde našich šest francouzských strojů mohlo jakž takž zastavit, aby nepřekážely, během cca 5ti minut byl Chip u nás a mohli jsme pokračovat nyní již po osvědčené silnici č. 11 směrem k Hradci Králoé a následně do kostelce. jaké však bylo mé překvapení, když mi po chvíli opět Volal Chipův spariongpartner, kde že jsme, oni že jsou v Hradci. A pak následovalo pokračování stíhací jízdy pod stálou telefonní navigací - přesto se Chiopovi a následně i Petrovi V. povedlo v Kostelci zabloudit, najít úplně jiný hotel než penzion U kapličky, svézt opilou matku hledající svou dospívající dceru a ve finále dorazit na Kapličku cca půl hoďky po nás. Večer pak probíhal v pohodě tak, jak se na srazech sluší.

Sobotí ráno začaloaspoň pro někteeré dost děsivě, a to teleonátem JirkyP, který mi oznámil, že na sraz nedorazí, neb na 27 km D 11 dostal smyk a obušil auto o svodidla jak píš?aličku. Šok pro mě spočíval v realitě tohoto sdělení a zejména v tom, že Jirka vezl itineráře na orien?ák. Naštěstí se mi v pátek ozval telefonicky Hics s tím, že se na nás hodlá přijet v sobotu podívat - zkusil jsem se tedy s Hicsem spojit a ON VEŠKERÉ MATERIÁLY OD JIRKY DOVEZL - TISÍCERÉ DÍKY HICSI Jinak pro informaci - Jirkovi ani jeho ženě se nic nestalo, odnesly to naštěstí jen plechy a tak oprava bude stát nějaký koruny, ale zdraví by bylo horší. když Hics dovezl kýžené papíry, vyrazili jsme na krátkou spanilku - bohužel se nám nepovedlo dokončit spanilku vcelku, ale na plac, kde měl probíhat slalom z cca 28 aut dorazily 3 vozy, zbytek jsem našel stát ze mě záhadných příčin na parkovišti u PLUSu. Po přemístění všech vozů do kasáren, kde byl na totálně zaledovatělém buzerplace postaven slalom, jsme vystartovali slalomek na čas - oblíbenou to disciplínu favorizovaného Bohouše 205 GTI a jeho dědečka - výsledky dopadly takto:

1) Zipík (406) 50.22

2)Ježkovi.Voči (406 Break) 50.70

3)Trundík (405) 52.76

4)AKCZ (Opel Corsa) 53.03

5)Minimaxa (306) 53.70

6)Vertex (205) 56.03

7)Bohouš 205 GTI (205) 56.70

8)Petr V (406 Break) 59.01

9)Hics (Citroen Xantia) 59.60

10)David Fischer (406)1.01.10

11)Zelda (106) 1.04.20

12)David Hysek (405 Break) 1.06.28

13)MK 405 (405) 1.07.02

14)Chip (309) 1.08.57

15)Dave_k (406) 1.13.63

16)Vvitty (306) 1.22.59

17)Vector (306) 1.24.31

18)Helča (309) 1.27.65

19)Viper (406) 1.28.29

20)Marda 106 (106) 1.31.26

21)Marcel 505 (505) 1.31.71 (s tlačením)

22)Odie (306) 1.41.18

23)Petr 406 red (406) 1.47.30

Během slalomu jsme se dozvěděli, že Juneau s Netopýrkou jsou cca 15 km před Kostelcem a auto si postavilo hlavu a odmítlo další spolupráci - a to dokonce i když ho Netopýrka prosila a slibovala různé pamlsky (kvalitní benzín, jen ty nejlepší olejíčky a interiérové vůně). Ještě během slalomu se Vvittymu roznemohl stahovací mechanismus okna a tak strávil několik dlouhých chvil při vymýšlení, kterak donutit okno alespoň držet v zavřené poloze - Vvittymu se situace jakž takž vyřešit podařila, Juníkova 406 stojí v servisu a vypadá to nadlouho. Ještě žese Petr zachoval tak kamarádsky, že jim auto nejprve odtáhl, pk je oba naložil a orien?ákem je alespoň provezl, když už nemohli jet sami. Orien?ák byl většinou účastníků pole chválen, jen bych apeloval na to, aby si vážení účastníci dali tu práci a opravdu pročetli text v itineráři - aby se nestalo, že ze 16 posádek pojede 6 v protisměru a tím se v podstatě sami diskvalifikují - během orien?áku došlo ke ztrtě jedné poklice (Zelda) a k vyzkoušení, že závěj autu málokdy ustoupí (Helča a poškozený nárazník 309)

Výsledky orien?áku:

1)Trundík (76 km)

2)Petr 406 red, marda 106, Juneau, Netopýrka (85 km)

3)Zelda s manželkou (87 km)

4)Vector, Aka (92 km)

5)Odie, Garfield (96 km), v karegorii řidička 1. místo

6)Vvitty, AKCZ (98 km)

7)Minimaxa (100 km)

8)Mk 405, John (101 km)

9)Petr V (103 km)

10) Bohouš 205 GTI, Kebrke, Vertex (104 km)

11)Helča, Marcel 505 (107 km), v kategorii řidička 2. místo

12)Chip (109 km)

13)Dave_k (112 km)

14)Hics (115 km)

15)Zipík (116 km)

16) David Hysek (138 km)

Večer došlo k vyhlášení výsledků, dokonce i k předání cen a pak započalo veselé tlachání A popíjení do pozdních nočníxch hodin.

Rno započal Trundík prohlášením VENKU JE - 19,7 !!!! Polilo mě jako naf?áka horko a šel jsem vyzkoušet, nakolik se tento mráz podepsal na mých strojích - A NENASTARTOVAL JSEM ANI JEDNO Z MÝH DVOU PŘIBLIŽOVADEL: Stejně dopadl i MK 405, i když ten tedy jen s jedním vozem. 309ku se mi podařilo nastartovat s pomocí kabelů, ale start 405ky - to bylo sousto, které stálo větší než malé množství Zipíkem propálené nafty, nakonec jsme museli využít nějak záhadně pozapojované dvě sady startovacích kabelů a po hodině a půl BOJE se auto přeci jen rozeběhlo - DĚKUJI TÍMTO VŠEM, KTEŘÍ SE NA OŽIVOVÁNÍ MÝCH AUT PODÍLELI

Taky děkuju všem zúčastněným na tomto klouzání a děkuji Pé?ovi, Kurtovi a JirkoviP za vydatnou pomoc při organizaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem fakt opomenul - pro neznalé:

Při najídění Garfielda a jeho 306ky do objektu kasáren, došlo k záhadnému kontaktu Johnovy ruky a Garfieldova pravého zrcátka, které Johnův nápor neustálo a jalo se raději z místa určeného mu výrobcem EMIGROVAT, a to tak, že nevratně. Takže situace je momentálně ve stavu řešení a já doufám, že se oba dva účastníci dohodnou

[upravil dne 5-2-06 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Mědvěde, byla to osvěžující. Sláva a nehynoucí vděk. Snad i odvolávám ten kyselej Xicht za bloudění.

Jen těch 10 bodů za kabely ti neodpustím, sám si viděl, že nejsou vůbec potřeba :D . Záhadné zapojení to nebylo, když sem ho vymýšlel, přišlo mi dost logické a jasné i když přiznávám, že vlastně máš pravdu, pak sem swe do nich taky trochu zamotal. Větší zima = víc kabelů :myslim

nebo tak nějak to je. V minus 30 bychom asi potřebovali tři sady.

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvede sraz byl vyborny, a objednana bojova hra \"kdo bude dele startovat\" byla docela napinava :super nastesti se zadarilo ;)

Dekuji organizatorum a i zucastnenym za hezky vikend!

okno si opravdu nemohlo vybrat lepsi okamzik, nemam rad kdyz mi snezi do auta... :)

ale melo to i pozitivni stranky, stejne bych musel sundavat tapec kvuli novym Blue 5 a AKCZ se aspon mohl podivat, jak ze vypada jeho vytouzeny nahradni dil k autu z rubove strany :D dekuji vsem pomocnikum za pomoc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Pé?o - i s tím blouděním mezi Poděbradama a Novým Městem jsme do Kostelce přijeli v 19.35!!!!!!! Teda Ti, kteří nekufrovali v Hradci, Ti se mezi nás dostali až po 20. hodině

Tak to je super čas, orle :D :D Příště budu raději zticha !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny, sraz byl fakt super a hlavne me tesi to, ze tam jezdej normalni lidi,kterych je uz malo ;)

Jinak jsem se dneska prihlasila a jsem segra od Zipika :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Daris

Zdravim vsechny, sraz byl fakt super a hlavne me tesi to, ze tam jezdej normalni lidi,kterych je uz malo ;)

Jinak jsem se dneska prihlasila a jsem segra od Zipika :papa

Tak tos to vzala fakt rychle:super ahoj a nelekni se niceho :-)sem moc rada ze rozsiris divci rady:-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Daris

Zdravim vsechny, sraz byl fakt super a hlavne me tesi to, ze tam jezdej normalni lidi,kterych je uz malo ;)

Jinak jsem se dneska prihlasila a jsem segra od Zipika :papa

Tak tos to vzala fakt rychle:super ahoj a nelekni se niceho :-)sem moc rada ze rozsiris divci rady:-))))

Neboj ja se jen tak neleknu. Ale ty jsi na srazu nebyla,ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Daris

Zdravim vsechny, sraz byl fakt super a hlavne me tesi to, ze tam jezdej normalni lidi,kterych je uz malo ;)

Jinak jsem se dneska prihlasila a jsem segra od Zipika :papa

Tak tos to vzala fakt rychle:super ahoj a nelekni se niceho :-)sem moc rada ze rozsiris divci rady:-))))

jojo je to super další ženská v klubu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promin Vendulko, zapomnela jsem, ze jsi to Ty. Vis tech jmen jsem musela pojmout nejak hodne a ono to nejde hned si pamatovat zrovna i prezdivky. Kdyby tam bylo napsane Vendulka, tak vim.:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Daris

Původně zaslal: aka

Původně zaslal: Daris

Zdravim vsechny, sraz byl fakt super a hlavne me tesi to, ze tam jezdej normalni lidi,kterych je uz malo ;)

Jinak jsem se dneska prihlasila a jsem segra od Zipika :papa

Tak tos to vzala fakt rychle:super ahoj a nelekni se niceho :-)sem moc rada ze rozsiris divci rady:-))))

Neboj ja se jen tak neleknu. Ale ty jsi na srazu nebyla,ze?

ja ji tam videl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...