mArda

Poloosa

9 posts in this topic

To je ještě nic moc, už jsem viděl i pár horších :) (naposledy teď o víkendu, a ta v záruce není :( )

Dokáže tou vazelínou zacákat celý podběh a vnitřek kola, dobře se to pak čistí...

Jak ten bordel vyčistit vůbec nevim. Asi sundat kolo a horkou parou. Fakt nevim. Je to nechutnej humus. Mam zaolejovanej i brzdovej kotouc, tak asi pude taky do ... ale stejne uz nestal za moc.

Zhruba hardem, a nechat to být. Brzdovej kotouč čistím jinak čistícím sprejem na brzdy - je to sice drahý, ale pohodlný...

sem si tak vzpomel jak sem byl na sraze v brne tak jeden z tech borcu co jezdili po okruhu s tema Ultimama zvednul kapotu taxem obhlizel motor a co nevidim na polose svlikla manzeta a kolem nahazena vazelina :)

takze si z toho nic nedelat i uplne novejm a o nekolik radu drazsim autum se to stava :)

Neřešil bych to. Taky se mi to stalo. Vzal jsem na to ARVU ale trochu jsem jí naředil. Pak jsem to opláchnul a tu manžetu ošetřil tím sráčem na gumu(mají to ve spray). Nejdřív je třeba vyměnit manžetu :D:D:D Pozor na kotouč ten jsem taky přikryl, aby se tam ten bordel zbytečně nedostal.

Ja jen dodam, ze je to temer nova poloosa s dozivotni zarukou. Doufal jsem ze bude kvalitni ... no alespon ji snad vymeni, jezdit budu na stare vyrachtane mlatici pazvuky vyluzujici poloose. Nechal jsem se jen vyprovokovat a trochu motoru prihulil a zahrabal asi jen tak metrik ... frajerinky se nevyplacaju.