Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě ano-ne poraďte.


uulik

Recommended Posts

Našel sem si v inzerci dvě 306ky.Chtěl sem poradit s vámi co s nimi nějaký čas jezdíte,co vy na to. Díky za každý názor.:papa

Peugeot 306

2006-01-23 13:45:32

Motor: 1.8 16V

Najeto: 0 tisíc km

Rok výroby: 2000

Info: Prodám Peugeota 306 byl lehce tuknuty na bok ale uu je opravenej staci jen striknout zadni blatnik zatim je odstrojeny vsechny potrebene dili jsou ve voze mohu zaslat foto emailem. Cena 70000kč.

Peugeot 306 1.8 16V

2005-12-09 12:54:09

Motor: 1.8

Najeto: 105 tisíc km

Rok výroby: 2000

Info: Poškozený pravý bok viz foto. Auto má sportovní podvozek, prahy, folie, vytažené blatníky, foto na www.sweb.cz/Rajnoch.Milan

Cena: 92000 Kč

http://www.sweb.cz/Rajnoch.Milan/Peugeot%20306%20tunning%20001.jpg

http://www.sweb.cz/Rajnoch.Milan/Peugeot%20306%20tunning%20004.jpg

http://www.sweb.cz/Rajnoch.Milan/Peugeot%20306%20tunning%20005.jpg

http://www.sweb.cz/Rajnoch.Milan/Peugeot%20306%20tunning%20006.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

ta prvni je za velmi solidni cenu...otazka v jakym je to stavu...na tu druhou jsem se uz taky koukal a ceny opravy je tak kolem 30000 - 40000 CZK ale jinak moc pekny auti a myslim ze by se to dalo. jinak vseobecne jsou 1.8 16V moc dobry auta :) kdyz se clovek ovlada tak se s tim da bezpecne vyblbnout..vykon to na to ma a ani to moc nezere :) jeste me nikdy nenechala ve stychu...takze muzu rict ze spokojenost...ceny nahr. dilu jsou o neco vyssi nez u slabsich verzi ale rozhodne to stoji za to :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

ta prvni je za velmi solidni cenu...otazka v jakym je to stavu...na tu druhou jsem se uz taky koukal a ceny opravy je tak kolem 30000 - 40000 CZK ale jinak moc pekny auti a myslim ze by se to dalo. jinak vseobecne jsou 1.8 16V moc dobry auta :) kdyz se clovek ovlada tak se s tim da bezpecne vyblbnout..vykon to na to ma a ani to moc nezere :) jeste me nikdy nenechala ve stychu...takze muzu rict ze spokojenost...ceny nahr. dilu jsou o neco vyssi nez u slabsich verzi ale rozhodne to stoji za to :super

[upravil dne 1.2.06 uulik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobne bych se stranil spis toho zavodnika/tunera.

na te stribrne bude jeste hodne prace, ale pokud je kompletni a v interieru vsechno funguje tak to muze byt dobry kauf. taky zalezi kolik oprav zvladne uulik sam a kolik bude muset platit jinym. z tohoto pohledu by pro mne nebyla ani jedna :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych teda nešla asi ani do jedné, nevadil by mi špinavý motor :aut ,ale všeobecně se mi zdá, že by na těch autech bylo ještě moc práce a stálo by to moc penízků. Asi bych se raději koukla po nějaké vcelku. Tady u nás v Brně v jednom bazaru jsem viděla krásnou 306 v bílé barvě, sice to byla 1.9 TD, myslím, že rok taky 2000, kilometry nevím a stála 109 000 Kč, ale byla opravdu úžasná, hned bych ji brala.

[upravil dne 1/2/06 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek
Původně zaslal: Aluška

Já bych teda nešla asi ani do jedné, nevadil by mi špinavý motor :aut ,ale všeobecně se mi zdá, že by na těch autech bylo ještě moc práce a stálo by to moc penízků. Asi bych se raději koukla po nějaké vcelku. Tady u nás v Brně v jednom bazaru jsem viděla krásnou 306 v bílé barvě, sice to byla 1.9 TD, myslím, že rok taky 2000, kilometry nevím a stála 109 000 Kč, ale byla opravdu úžasná, hned bych ji brala.

[upravil dne 1/2/06 Aluška]

bazar nebrat...a TD z bazaru uz vubec :aut

uuulik asi dobre vi proc hleda tady v clubu...protoze jsou tu samy vypeceny kousky...taky jsem mu jeden nabizel a nechtel :bojim:roker:D

jen tak pro zajimavost...1.9 TD v bili barve kdo vi kolik nalitano za 109t je dobra cena?? muzu tu svoji 97 130tkm v plny palbe prodat za 130t CZK :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je asi věc názoru, já mám 2.0 TD a jsem s ním spokojená, i když má nalítáno 190 000km. Já ho kupovala před rokem a dala jsem za něho 130 000 Kč a je to r. 97. Kamarádka kupovala přesně z toho bazaru taky auto a kromě drobné údržby, s tím nebylo nic a slouží ji vesele do teď. Záleží na tom, jaký bazar si vybereš. Takže myslím, že ta cena celkem sedí, je pravda, že to asi nemá nic moc výbavu, ale vzhledově to vypadá 100x lépe než to moje. Ale chápu, že plno lidem se zdá bílá barva moc obyčejná. Ještě na upřesněnou, já auto z bazaru nemám, ale neříkám, že bych si tam nikdy nic nekoupila, vzala bych si sebou mechanika a nechala to auto důkladně proklepnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radit pouze podle fotografii je dost osemetne... na nich se spousta veci skryje a neni videt...

BTW, nechces tohle? :)

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

ale je trosku starsi...

detailnejsi info:

306 TD rv 1995, 123.000km, letni ALU (na fotkach) + zimni plech, radio + 6 repro, airbag, ABS, tmave modra metaliza

predek je predelanej na novej model, bylo to tuknuty a tak se rovnou udelal upgrade.

auto je k videni v Havlickove Brode, detaily na tel. 605 517 338 - Petr.

PS: neprodavam to ja, prodava soused od nas ze \"vsi\" a nema pristup na net... ale pripadne vzkazy odsud vyridim...

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...