Sign in to follow this  
Followers 0
Dydzej

Katalog a cenik ND od Autobenexu

15 posts in this topic

Autobenex prodava za cenu CD (asi 27 Kc) svuj katalog a cenik ND. Krome nizkych cen je dost dobrej i ten katalog (cenik z netu je bez katalogu k nicemu), aktualizace ceniku z netu, no proste spokojenost.

Doporucuju, jestli budete mit cestu kolem, kupte si ho, myslim, ze odpadne dost polemik o tom, kolik co stoji a jestli brat nektere veci z vrakace.

No kruci, před hodinou jsem tam byl. A nějak mě to nenapadlo :(

Dobrej tip, dík, zejtra se tam stavim znovu.

Ale pochybuju, že odpadnou polemiky o tom, kolik co kde stojí, a co brát z vrakáče... Vzhledem k tomu, že už po mě pár lidí chtělo např. i ojeté brzdové destičky... i když nový jsou do pětikila :mad:

to je dobry, to jsme se asi o pul hodiny minuli :) Me bylo furt divny, jak se ma clovek v tom ceniku z netu vyznat, tak jsem se jich zeptal a bylo CD.

Jinak souhlas, tech dotazu zas tolik neubude...ehm...za kolik mas ty ojety brzdovy desticky ;):D:D:D:D:D:D:D:D

Ale prijemne mi prekvapila treba cena filtru Purflux, pri jejich kvalite docela dobra.

Ja si stahl cenik z netu a asi 2 hodiny jsem premyslel, jak najdu to, co chci, bez projizdeni celeho seznamu. Pak jsem to nevydrzel a smazal. Mimochodem, mam ojety desticky a predni kotouce na 405. Zatim jako zavazi, ale kdyby je nekdo potreboval... ozvete se

No, jak koukám na hodiny, tak spíš už před dvěma hodinama :)

A v který pobočce? Já na Novovysočanské... Hnedka se jich musím poptat, ten jejich ceník z netu už jsem si kdysi taky stáhnul, a pak zahodil, páč byl bez katalogu k ničemu.

Aha, tak to jsme se minuli v casoprostoru, ja musel na jejich novou centralu na Zlicine, na Novovysocanske nemeli ty kulaky, ktere jsem chtel (SASIC).

www.autobenex.cz, tam máš všechny pobočky. Já jezdím na Novovysočanskou, mám to nejblíž, číslo z hlavy nevím, ale je to cca 200 metrů od křižovatky se Spojovací.

Tak jsem se včera stavil na Novovysočanské pro to CD-čko - a ono houby, neměl ho tam. Prý se chystá nějaké nové, tak až za tejden...

Mno ja jsem byl dneska na Zlicine a take ho nemaj. Nebude lepsi udelat image a nekam ho soupnout ? Co myslite ? Nejaky stastny majitel tohoto cd by to mozna pro nas nestastne mohl udelat .

Diky.

Dneska jsem dostal nove CD z 11.4. Novinky od breznove verze:

9.4.2003-katalog Valeo stěrače Compact 2003(nová verze)

8.4.2003-katalog Topla-autobaterie(nové)

8.4.2003-katalog T.M.K-hydraulické hadice brzd a podvozku(nové)

2.4.2003-katalog Bendix-destičky,disky,bubny 2003-2004

(nová verze katalogu)