Sign in to follow this  
Followers 0
Don_Kejchal

levné plastové doplňky

41 posts in this topic

Před ca 2 roky jsem koupil lza ca 1.400,- zadní spoiler u jedné firmy, která sidlí někde u FM (už si nepamatuju). Tel.: 558 633 541. Je to výrobce a vyrábí toho mraky. Provedení a kvalita - perfektní

To číslo jsem samozřejmě převedl do nového tvaru, aby to nebylo matoucí a použitelné pro všechny, zejtra donesu fotku a budete čumět:o

No ja nevim, ale nekdy pred dvouma rokama jsi koupil nejakej plast u nejaky firmy, ktera sidli nekde u FM. Na tom neni nic divnyho, jen me prekvapuje, ze mas aktualni telefoni cislo, kdyz pred pul rokem probehlo precislovani.

Já myslel že je k zamyšlení ten text, že je nějakej divnej ... však jsi to taky přesně trefil ;)

Já pořád scháním nějaký zadní pádlo na 205ku a nemůžu nic sehnat :(, a ani neznám levný firmy ..

Swine007: Zadní křídlo vypadá na 205 nějak divně, ještě se mi žádný nelíbilo, ale taková prodloužená stříška s brzdovkou:D Jednou sem si koupil no name plasty na kadeta a tejden sem to přebrušoval a jinak upravoval aby se to tam dalo nějak připevnit. Nemluvně o vrtání děr do kastle.

DEEPER: Jo to kridlo jak se dava pod okno je fakt divny a vubec se mi nelibi - videl jsem 2 typy jsou skoro stejny a obe pekne hnusny (nebo hnusne hnusny??????????) ale striska vypada na 205 moc pekne.

Hmm, já viděl na 205 takový ten stojánek na pivo a párky.

Navíc to vadí, když vám někdo pomáhá roztlačit auto :D:D

Originally posted by JR

No ja nevim, ale nekdy pred dvouma rokama jsi koupil nejakej plast u nejaky firmy, ktera sidli nekde u FM. Na tom neni nic divnyho, jen me prekvapuje, ze mas aktualni telefoni cislo, kdyz pred pul rokem probehlo precislovani.

Přečti si ten první příspěvek mě to taky nedavalo smysl ale vrátil sem se a on to asi trochu popletl :D

Originally posted by Don_Kejchal

Před ca 2 roky jsem koupil lza ca 1.400,- zadní spoiler u jedné firmy, která sidlí někde u FM (už si nepamatuju). Tel.: 558 633 541. Je to výrobce a vyrábí toho mraky. Provedení a kvalita - perfektní

To číslo jsem samozřejmě převedl do nového tvaru, aby to nebylo matoucí a použitelné pro všechny, zejtra donesu fotku a budete čumět:o

Nevim cos myslel tim pouzitelne na vsechny, ale nektera cisla se menila komplet!!!! Ne, ze se jen spojila predvolba s cislem ;):cool::cool::cool::cool::cool: