Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poskriabany lak


IvoLucky

Recommended Posts

Tak a stalo sa !

Ani nie po tyzdni mam na novom auticku kraaaasny novucicky skrabanec DO RI::::(:( !

Skrabnute je to asi 15 cm do hlbky po zakladny nater na kapote ( asi nejaky zavistlivy sused -hajzel) - mate nejaky zazracny navod na opravu ( pripravok, postup, firmu ... ) Za pomoc vdaka .

IvoLucky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud ti de o barvu, tak treba tady v Hradci delaj v jedny micharne barev to, ze tam privezes auto, oni namichaji barvu, pak se zkusi striknout nekde, kde to neni videt a jestli je to OK, tak ti daj spray (asi 200 ml) a zrovna i tuzku.... z jedny naplne, spray i tuzka vyjde na 300-400 Kc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A? to opravíš čímkoliv, na metalíze to bude vždy vidět. Takže nezbývá, než se s tím smířit... Jedině nechat si nalakovat celou kapotu - to je ale drahá sranda, a pak zas stačí jen škrábanec, a jsi tam, kde předtím... Lidská závist je holt věčná, co naděláš.

Já bych to opravil tenkým štětečkem, a opratrně zaleštil, ale holt šmouha už tam zůstane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro - vdaka !

Tvoje riesenie sa mi pozdava najviac ale z Trencina do Hradca ...:( Ak sa mi podari zohnat takuto lakovnu tak zozeriem kefu :cool: ... HaHa . Fsetkym zatial dakujem za odpovede HREJE ma Vasa spoluucast. Zatial uvazujem to skusit s Turtle Wax color magic tuzkou a zalestenim nejakym mierne brusiacim voskom ( pastou ) - uvidime ...

Lucky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondro - vdaka !

Tvoje riesenie sa mi pozdava najviac ale z Trencina do Hradca ...:( Ak sa mi podari zohnat takuto lakovnu tak zozeriem kefu :cool: ... HaHa . Fsetkym zatial dakujem za odpovede HREJE ma Vasa spoluucast. Zatial uvazujem to skusit s Turtle Wax color magic tuzkou a zalestenim nejakym mierne brusiacim voskom ( pastou ) - uvidime ...

Lucky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takováhle lakovna je na každém rohu, a můžeš si vybírat z nepřeberného množstní značek různé kvality (a ceny). Např. PPG, Standox, Spies Hecker, DuPont, Glasurit... Do sprejů plní většina z nich.

Problém ovšem je, že ten sprej ti bude úplně k ničemu, s tím tu kapotu leda zkazíš.

Nejrozumnější řešení je ta opravná tužka nebo tenký štěteček, zaleštit, a smířit se s tím, že tam, zůstane trochu vidět čára.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...