Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

REPRO NA 405


Krmy

Recommended Posts

Taky sem zprvu trpěl podobným nápadem koupit ty origoše, ale ta cena mě odradila. Měl sem slušný Blaupunkty, který byli trochu menší a vyrobil sem si z kouslu plastu jakousi redukci a přilepil sem je tam chemoprenem. Zatím žádnej problém a doporučuju odstranit z pod mřížky ten molitan. Vejškám to nedělá dobře. Mám v šuplíku ty samý ještě jedny, tak pokud by byl zájem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úprava je v poho, pokud nemáš obě ruce levý. Mají docela velkou a rovnou přední kruhovou plochu a dou tam uchytit v poho. Ani za ně nic nechci. Dostal sem dva páry grátis od kámoše, co dělá ve Škodovce. Montujou je tam do Oktávek... Abys viděl do čeho deš, tak ti je můžu nascanovat a mailnout. Máš nějakej mail?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do staršího modelu je to trochu jinak. Tam tyhlety Blaupunkty nejdou, páč se tam nevlezou, nicméně i taby bych uměl pomoci.... Hlavně, jestli budeš sundávat palubku (jako že asi jo - jak tě znám) tak tam rovnou natahej jiný kabely k reprákům, páč tady na tom modelu je to fakt HRŮŮŮŮZA. Nekecám. Sou tam kabílky o průměru zvonkáče!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HICS:Můj email je anlen@seznam.cz a ty repráky beru hned ,ale s tím ,že se při nejbližší příležitosti vyrovnáme.Tak mi to prosím naskenuj a pošli a já bych ti napsal adresu kam by jsi to poslal.Nebo jak by jsi mi to předal?:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hics: ani mě nehne, abych sundaval celou palubku, to mě teda neznáš. Akorát budíky budu muset vyndat, nejde mi počítadlo a otáčkoměr... A musím tam dodělat tu elektriku na okna a centrál, krám jeden, taky už to nemohlo mít z výroby :( Při tý příležitosti tam asi nějakej drát ječtě natáhnu, pro strýčka příhodu...

Štefan: to jsou ty ode mě? Já myslel, že se ti do té 405-ky hodí, ne? Já tohle budu řešit \"až někdy\" (pokud vůbec), nejprv to musí jezdit... Ale dík za nabídku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...