Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Cabrio

Konečně jaro

47 posts in this topic

Tak konečně už k nám dorazilo to jarní sluníčko. Ja už jsem měl hroznej abstak a moc jsem se tesil na první svezení v tomto roce v cabriu. Tento vikend jsem již nevydržel. Hned jsem jak jinej clovek.A co vy?Taky jste si udelali jarni uklid a mytí svého miláčka?

jo jo auticko umyty a projizdka s otevrenejma oknama a sibrem ...... byl to docela narez

Jo to ja nezacal moc hesky. Minulej patek jsem zaparkoval na svym vlastnim spoileru :(:mad: :mad:

No, ale hned tyden na to jsem konecne nechal namontovat ty Koni s pruzinama a je to fakt super (jen se tezte na orientak ;) ). Ale spoiler do srazu opravim a mozna budu i predelavat!! Uz mam pryskyrici, lak, 4m tkaniny a dost inspirace, ted jen aby uz bylo konecne vic teplo a jdu do toho!!!!!!

Tak jaro, vylez uz poradne a hlavne uz neutikeeeeeeeejjjjj!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

no tak to ja jsem mu teda udelal vetsi pomysleni.... :)

V NE jsem mu dal plnou nadrz a vcera jsem mu opravil zadni sterac, prehodil tahla na prednich steracich, natahl drat od baterky primo k radiu (uz to konecne hraje non-stop i bez klicku) a snad mi dneska prijde za zpropadena tehlice..... tak jeste to snad zmaknu taky...... JUPIIIIII

Ja som sa v sobotu stravil pri afte 3,5 hod. Umyl som ho a za odmenu som ho este aj teraz navoskoval :D No a ten vzduchovy filter bol riadne zasvineny od musiek :D:D:D + nejake to upratovanie a lestenie :D:D:D:D:D

ja sem prezul 205ku na elektrony obrousil orezlej prah, vystrikal dutiny, vymenil olej, a asi 2 hodiny sem hledal co me to vzadu boucha a furt nemuzu najit nikde zadnou vuli ...........

do kupatka sem dodelal uchyceni skorepin a namontoval 4bodak zatim k ridici

oprasil motorku po chvili premlouvani ji natocil a udelal si projizdku pri ktere sem se byl podivat na mozna budouci kaaaru nebo spis polovrak/polotovar

ma to stovku za 6s, 6qaltu, maximalku kolem 220 a je to SKODA :o:P

Kdyz jsem ho umyl tak jsem taky zajel k benzine a dopral mu plnou!!!Stahnul jsem strechu a kochal se pomalou jizdoua opet si vychutnaval ten pocit jizdy bez strechy.Jen by mohlo byt uz o neco teplejc!!:mad::D:D

Miki > je to opravdu SKODA a ne VW :) a to ne ledajaka ale 130RS (skodovka s nima v 81 vyhrala mistrovstvi evropy)

Oddie > to co si mi posilal sem nejak toho cloveka nesehnal precejen to uz bylo dost stare a tohle sem zatim nekoupil je to sice pojizdny, ale majitel k tomu ma jeste privezt nejake puvodni dily bez kterych to pro me nema cenu

Cabrio: co myslíš v tom prvním příspěvku tím \"mytím svého miláčka\"??? Já si teda pod tím představuju něco úúúúplně jiného něž poskakování kolem nějaké plechové popelnice... ;)

Zazaa: on za to tehdy chtěl stejně okolo 250 tis Kč, za ten komplet, a o moc míň by se to asi usmlouvat nedalo...

Ja tim myslel tu svou polopechovou a polo latkovou krabici na 4kolecj.Jineho milacka zatim nemam!!

PS:Chcete me?????

To Cabrio: Čéče nestěžuj si!!! Nevíš, co to dá práci vyboxovat si u přítelkyně celej den na auto.Budu muset asi vymyslet nějakou poutavou jarní procházku v okruhu 5ti metrů kolem auta prokládanou poletováním s houbou, hadříkem a vysavačem. :D:D:D