Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stěrače 307 nejdou vypnout


mik3

Recommended Posts

Na 307sw 2005 (před faceliftem) mi zlobí stěrače. Po tom, co je jakkoliv zapnu (páčkou dolů, nahoru, ostřikovače), objeví se na displayi zpráva, že bylo zapnuté automatické stírání a už se mi je nepodaří vypnout. Zajímavé je, že když dám páčku do polohy 0, display zahlásí aktivaci automatického stěrače. Když pak dám polohu I, display zahlásí deaktivaci (ale i tak stěrače stále běží). Cyklovače 1,2 běží normálně. Mám hledat problém v páčce, nebo někde jinde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto jsem takto už koupil. Původní majitel ale zřejmě se stěračema něco dělal, rámeček stěrače dřel sklo u spolujedce (v místě, kde má rákeček pružinu, u kloubu stěrače). Nepasoval nový stěrač z verze před faceliftem ani po faceliftu, vyřešil jsem ohnutím stěrače, ale to s tím zřejmě nesouvisí a dělalo to už před touto "opravou". Ještě je zajímavé, že stěrače běží v poloze I i v poloze 0, ale pokaždé v jiné frekvenci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cez diagnostiku deaktivovať dažďový senzor a vyskúšať čo to urobí.

Je tiež možné,že v BSI sú nakonfigurované iné páčky ako reálne máš (počet polôh).

Upraveno uživatelem ferinko2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...