Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní pravé světlo


46reddy

Recommended Posts

přestaly mě v zadním pravém světle svítit žárovky, nejdřív jsem zpozoroval, že nesvítí v blinkru, ale když jela manželka za mnou v druhém autě, tak mě řekla, že mě na pravé straně nesvítí nic. mám rv. 2010, hledal jsem v manuálu, ale nějakou pojistku kterou by to mohlo být, jsem nenašel. nemáte někdo nějaký tip, čím byy to mohlo být, než půjde auto k odborníkům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se jsem snažil změřit, jestli jde do světla elektrika, nic jsem nezměřil, dám auto k elektrikářovi, ať si láme hlavu on. na motoru jsem zase našel stopy od kuny, která nás nepravidelně navštěvuje i na půdě, auto stojí před barákem, tak jestli ona něco překousla,  ale viditelně nic rozkousanýho jsem neviděl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera u mechanika zjištěno, že do světla nejde vůbec elektrika, kostra je v pořádku. příští týden už auto k autoelektrikáři. mechanik se nechtěl pouštět do větších akcí, v závadách to načetlo že nesvítí zadní světlo a nějaká řídíci jednotka. na autě je i tažný, možná je i tam příčina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Vždyť jsem ti to psal už před 14 dny . Držák žárovek jako samostatný stojí kolem 500,- s tím , že budeš muset opravit vyhřáté piny v konektoru nebo domácí oprava - najdeš si na tom držáku ze strany žárovek plech , který je společný pro všechny žárovky (kostra) , na něj naletuješ kabel (musíš ten plech pořádně očistit a při pájení prohřát) , ten protáhneš otvorem vedle patice držáku na jeho vnější stranu , zapojíš původní konektor a ten kabel naletuješ přímo na kabel kostry (zelenožlutý) , co jde do toho světla . Nech ho trochu delší , abys měl později prostor na výměnu žárovek ;)

Ps  držák žárovek pro pravé zadní světlo na 308SW      6351KW  stojí 490,-

Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...