Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podlozky P406


Lihous

Recommended Posts

Zdravim ....,mozna ne spravne tema ve spravne sekci ..... nic mene hodne se resi podlozky pro cele auto.

Me zaujala myslenka dat je jen dozadu tedy na zadni napravu - ne nic sileneho jen rekneme 1 - 1,5 cm ......
V teto chvilce neresim sjizdeni pneu,vetsi opotrebeni lozisek a vubec cele napravy ale spis jizdni vlastnosti.
Nemyslim si ze budou nejak zvlast velke az zavazne - pokud nebude auto stale nalozene na max.
Udelani nove geo je vice mene podminka.

Jasne ze z nedotaciveho bude jeste vic nedotacive / nebo pretacive ....? / Opravte me pokud se pletu.
Ale k teto myslence me privedla naprava v "romsteru" posledni "oktavie" ale treba i prvni superb.
Kde prave "romster" jede na pekne ceste hodne dobre na proporce karoserie - je ale pravda ze ma "pevnou" napravu .....

Je tady na foru nekdo kdo to ma na aute a jezdi s tim - nejake poznatky poznamky .....??

Diky predem :)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Já jezdil 2cm vzadu 3 roky 70tkm a měnil jsem jedenkrát tyčku - první výměna před nasazením podložek pak klid a výměna až začla mlátit zhruba po 60tkm.. Žádné problémy, jen bylo to auto stabilnější - možná i 17" koly a nižším profilem pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady nejde ani tak o samotne podlozky ale kdyz jsem videl jakou to obnaselo praci vse prelisovat predelat ......
Tak to nema proste smysl - jinak si myslim ze by auto dostalo tu pravou "miru" stability.
Konec koncu jako priklad mame Skodu kde se da primo zamenit cas napravy pri rozsireni u Forda na to taky byl nekde navod ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...