Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P307 čidlo ABS ESP


tomikzlesa

Recommended Posts

Ahoj,

bude někdo tak hodný a najde mi jaké je čidlo ABS ESP na mém autě ? klidně na autokelly

 307 SW (3H) [03/02-]  2.0 16V (1997ccm/103kW/140HP) [03/05-] VIN VF33ERFNC83748870 Přední pravá strana

přikládám foto zničeného, resp. čidlo je asi v pořádku jen je zlomený uchyt, asi nemá smysl snažit se to nějak nalepovat když nové čidlo stojí kolem 1000,-

další otázka zda má smysl to zkoušet doma, nebo do opravny...očividně je to jen zacvaknout konektor, dát do příchytek a přišroubovat ? samozřejmě místo kontaktu očistit

 

díky moc

IMG_20170424_161601.jpg

IMG_20170424_161615.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týden jsem doloval čidlo ABS ze zadního kola u 206CC.. kolo, matka, náboj, ložisko. a pak jsem dostával čidlo.. po hodine co jsem ho nemohl vymlátit jsem ho radši odvrtal.. suma sumárum celá akce cca 2,5 hodiny s tím, že jsem měl stahovák na náboj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je zadní kolo, já mám přední :-) na předním je jen šroub, který šl ven lehce a na dvou místech přichytka a konektor, ale jo říkam si zda mě ta námaha, zadělat se olejem a možnost neco zničit stojí za tech 500,- co si řekne mechanik :-)

Upraveno uživatelem tomikzlesa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem jen tak zkusil čidlo a držák na šroub slepit, sice to drží hezky ale po namontování čidla ABS/ESP stejne nefunguje :-( dát ho tam špatně snad ani nejde, nekolikrát jsem auto nastartoval, projel a stále nic :-(

 

si říkám zda se chyba nemusí vymazat na dia ? 

Upraveno uživatelem tomikzlesa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 4. 2017 at 21:29, HonzaZ napsal:

Podle VIN v service boxu je to to výše uvedené číslo. Podle fotky, kterou uvádíš je to origo objednací číslo 454588.

ahoj jaký je rozdíl mezi 454588 a 4545C1 ? když si v service boxu dám vyhledat 454588 tak me to stejně najde 4545C1, na netu jsou stovky verzí a 4545.C1 dokonce i s jiným konektorem, odlišnou délkou kabelu a člověk pomalu neví co objednat a z peugeota ho za 1500,- opravdu nechci

ceny na netu se pohybují od 500 do 1500,- v čem je rozdíl, jen ve výrobci ?

předpokládám že všechny verze čidla jsou určeny pro ABS/ASR ESP jinak nevím k čemu by ten snímač byl

díky komukoliv za odpověd ale už jsem z toho vybírání dost zmatenej

Upraveno uživatelem tomikzlesa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...