Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 206 po výměně svíček...


Sw3x

Recommended Posts

Zdravím lidi, dnes jsem vyměnil svicky v autě a dal jsem tam iridiove, když jsem jel auto projet tak nemá už takovou rychlou akceleraci jako predtim, co jsem mohl udělat špatně? Všechny svicky jsou dotažene stejně dával jsem si na to pozor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demontoval jsem akorát krytku motoru, lištu jsem oddelal a vymenil svicky to je vše, zda se mi že to auto bere méně vzduchu než predtim když jsem na to šlápl tak bylo slyšet jak auto rychle bere vzduch a teď to skoro nejde slyšet. Na tu pojistku se podívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

laborovani se svickama se zas tak moc nevyplaci, ono se totiz casto ukaze, ze kdyz se tam daji extrasuper svicky, kus za 400Kc, ze to jede hur, nez kdyz se tam daj obycejny Bosch, ktery byly z vyroby a stoji jedna 50Kc a ze to byly vyhozeny prachy.

Zkus smazat adaptivni hodnoty v ECU motoru a pripadne pak jeste polaborovat s odtrhem elektrody, kdyz nic nepomuze, priznej si, ze jsi zbytecne vyhodil prachy a kup ty levny svicky, co tam maj bejt z vyroby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sw3x:

iridiové svíčky mají mezeru (odtrh) mezi elektrodami 1,1 milimetru a nevím, jestli zapalovací soustava tvého auta je na to dimenzovaná. Obyčejné svíčky mají mezeru 0,7 až 0,8 milimetru a na to je zapalovací soustava dimenzovaná určitě.

Pak bych ještě ověřil, jestli mají nové svíčky správnou délku závitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...