Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s elektroinstalaci


Verano

Recommended Posts

Veliky problem Partner 1,6HDI r.2006, pri prichodu k autu nejde otevrit dalk.ovladanim.Po nouzovem otevreni ruzne problikavaly kontrolky, budiky ve spodni poloze,motor nejde natocit.Kontrolky svitily vcetne svetel,sterace obcas stiraji.Po pul minute se to uklidni,vse zhasne.Po otevreni dveri,jedno jestli levych ci pravych se vse znovu opakuje.Po zasuniti klicku,otoceni v zapalovani,vse se opakuje znova.Ukazatel stavu km ukazuje jen vodorovne carky.Po desitkach pokusu se mi podarilo uvest palubku do stavu, ze ukazuje km a auto slo natocit.Pri jizde domu problikavala kontrolka aibagu,obcas se spustil sterac.Po vypnuti auta doma zase nefunguje DO,opet barevna hudba kontrolek...Mechanik nic nezjistil,evidentne je bezradny. Pomuze nekdo?Co by to mohlo byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvetsi sranda byla vcera, auto neslo otevrit, oba bocní zamky se volne protacely. Zamek v zadnich dveri byl asi plny bordelu, klic sel tak pul cm zasunout. Nakonec jsem vyhackoval dvere u ridice.U auta rano v 8, v aute jsem byl v 15 hod...:))) Predchozi majitel pry pouzival jen DO, vubec zamky neresil.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Pratele, dlouho jsem tu nebyl...Priznam se, nevedel jsem jak se sikovne dostat na mnou zalozene tema..:))

Mesic mne Partner stal na dvore, ale uz jezdim :))) Nakonec jsem zjistil, ze do BSI jednotky opravdu zatekla

voda, nebot se stavkovani auta projevilo po vikendu kdy prselo. Zavadu jsem vyse popsal. Tedy mne bylo

jasne, ze jednotka BSI se odporoucela...V zadnem pripade jsem vsak neminil investovat do stareho vozu.

Jak jsem zjistil, nova jednotka prijde cca na 12.000,- plus dalsi programovani, atd. Nakonec by vse vysplhalo

tak na 20.000,-. Pristoupil jsem tedy k vlastnim krokum,snad to pomuze jinym nestastnikum...:))

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle cisla na BSI jednotce jsem si na netu objednal BSI nekde z vrakoviste, mela dost podobne cislo.

Prisla mne s dopravou na nejakych 1.600,-. Jasne ze je to risk, ale rekl jsem si, ze tak zas moc neztratim.:))

Kdyz prisla, nasadil jsem ji do auta a, hura, vse naskocilo jak ma, smerovky blikaly, strerace fungovaly,

svetla, pristrojova deska, i stav tachometru byl jako drive. Atd. Je jasne, ze nastartovat neslo, nebot do BSI

bylo potreba sparovat immobilizer s cislem na cipu v klicku. Podle mne to zase neni takovy problem, ovsem

po navsteve znackoveho servisu, kde na to vlastne maji vse, jsem tezce narazil, asi na "blbce". Pracovnik

se se mnou bavil jako s idiotem,lehce cituji: "vy jste si poridil nejakou jednotku nekde levne, my vam ji naprogramujeme

a za dva dny se vam pokazi." atd. Nebyl schopen ani rict cenu, na co by mne to prislo. Na jejich krasne svetelne

tabuli jsem videl cenu za hodinu prace 780,-kc. Zadna sleva na stara auta, pry kdyz tak, vernostni bonus :)))

Dekuji. Jednoduche pocty, kdyby deklarovali praci treba 5h, tak to je hned 3.900,- atd atd. Tam mne nikdo

neuvidi :))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objevil jsem soukromy servis, delaji jen Citroen a Peugeot, uplne jiny pristup k zakaznikum, hodina prace

400,- atd. Vuz jsem tam rano odtahnul. Odpoledne mi volal jejich autoelektrikar, ze je hotovo, auto startuje.

Zresetoval jednotku BSI, znova naprogramoval, nacetl kod immobilizeru, atd. Dalkove na ovladani centralu

jsem si uz pak sparoval sam, jednoduche :))) Cena, reset jednotky 1.500,-, immo 500,-, pripojeni diagnostiky

400,- Celkem 2.400,- Myslim, ze to docela jde. v pohode. Ani nepotreboval zadnou kartu atd.Takze mne cela ta

sranda vysla na 4t., coz si ale myslim, ze je veliky rozdil proti 20t. :)) At nežeru :))) Prece jen jde o stary vuz, to

bych ho radsi hodil do kopriv :))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...