Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

držáky žárovek v hlavním světlometu


307

Recommended Posts

Stalo se vám, že při výměně žárovky se uvolní držák samotné žárovky. Mám na mysli ten kus plechu kterej je přichycen přímo na těle světlometu a do něhož se žárovka vkládá.

Nemá někdo radu jak jej upevnit zpět na své místo? Drží asi pouze na takových malých zobáčcích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Časom sa možno niekto nájde, kto sa podelí o podobnú skúsenosť, prípadne aj o riešenie, pri kladení otázky by ale bolo užitočné čo najviac upresniť o aké svetlo sa jedná, hlavne by bolo dobre vedieť výrobcu a či ide o starý alebo nový typ, potom sa možno skôr dočkáš odpovede.

Nepovedal by som, že na tomto vozidle je to až tak strašné, zažil som aj oveľa horšie autá, samozrejme prvá výmena je najťažšia, dalo by sa predpokladať, že ten plech povolil násilím (niekto, kto menil žiarovku tak nevedel ako, a trošku to prehnal silou). Asi veľmi nepomôžem, mne sa to našťastie ešte nestalo ale dôležité je aby to zostalo presne v tej polohe ako má byť, ináč to bude svietiť na figu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedná se o starý typ r.v. 2004 a konkrétně je to dálkové světlo na pravé straně.

Držák se mi uvolnil při vytahování konektoru když jsem chtěl žárovku vyměnit. Dnes jsem na to ještě koukal a držák je zřejmě na světle pouze namáčknutý. Musí se jen najít správná poloha aby ten plech správně sedl. S citem jsem ho na světlo namáčkl a doufám že to vydrží. Kontakt jsem ještě prostříkal sprejem aby šel příště snáze sundat.

To jsou zatím všechny mé poznatky.

WP_20170424_09_59_39_Pro.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měnil žárovku v potkávacím světle, nový model, tohle se mi nestalo.

Akorát mě překvapilo, jak je držák těsný vůči žárovce, asi by měla pár škrábanců vydržet, ale lepší dávat opatrně, než aby pak při zahřátí praskla díky poškrábanému sklu. Už jsem párkrát viděl prasklou H4 rozházenou po celý parabole a nemyslím si že u H1 se to stát nemůže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...