Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Je nutný ten kryt pod motorem?


slatored

Recommended Posts

Ještě jeden dotaz pls: Včera, když jsem se chtěl podívat na vypoštěcí šroub ( jaký klíč potřebuji ), jsem se asi půl hodiny vztekal při sundávání spodního krytu motoru.

Různé autoservisy to různě poopravovaly podle svého a ty šroubky nešly vyndat.

P207 je moje první auto, které ten kryt má - je to tam důležité? Jezdím jen po městě a tak si myslím, že to motor nějakou tu špínu a vodu vydrží tak, jako všechna má auta do teď. Nebo je tam ještě nějaký jiný problém?

Díky předem

jj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě ten kryt zabraňuje i vodě, aby šplíchala někam na elektriku--altík, různé elektro spoje, konektory, dále např. na kompresor klimatizace atd., já bych v tom deklu udělat otvor dostatečně velký, abych mohl lehce vyšroubovat vypouštěcí šroub na vaně a pak dekl namontoval zpátky :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se auto používá často a za každých povětrnostních podmínek, dekl bych tam dal.

Jak bylo psáno, brání vodě a špíně. Motor to vydrží, ale je lepší, když tam je. Navíc třeba v dešti se motor tou vodou neochladí. Krásně jsem to viděl na 106 GTI, kde budík na teplotu oleje. :) 

Přikláním se k ozzymu, udělal bych taky otvor na výpust oleje - já to tak mám, dekl nemusím sundávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez deklu ani ránu...já mam plastovej druhovýroba asi 5mm silnej origo byl celkem slabej a když jsem vzal spodkem drn tak bylo po něm,tak jsem koupil z Aukra made in Poland asi za 500,-.....a vyříznul jsem flexou čtvercovej otvor na vypuštění oleje. asi 10x10cm....no a všude tam kde jsou reklamky mají takové ty plastové desky na banery....za pade jsem si kus vzal vyřízl přečuhující čtverec na otvor ve vaně a čtyřma samořezama do sádroše přiskrutkoval., přestříkl červou barvou....a je to bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...