Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ELEKTRONY dřou o stabilizační tyčku --- VYŘEŠENO !!! :)


martin.holub

Recommended Posts

ahoj, namontoval jsem na 206+ elektrony (alu disky 4x108x65 14") a při plném rejdu dřou okrajem o stabilizační tyčku ( nebo co to je ?? )  viz. obrázek 

viditelně jsem se nějak netrefil s hodnotou ET - přitom disky jsou prý originál z 206. 

pomůžou nějaké podložky, které vysunou kola víc z blatníků a delší šrouby ??

 

Předem díky za rychlé info . 

 

IMG_20170325_115950.jpg

Upraveno uživatelem martin.holub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá spíše na čep řízení. 

Nicméně ty kola budou hodně utopená, nebo jsou moc široká. Tenhle design se mi však na originály nezdá. Navíc středová krytka není typ Apollo, který se dával na originály z té doby. 

Originální kola Peugeot poznáš jednoduše, mají rovnou dosedací plochu pro šrouby - jsou potřeba šrouby s podložkou. 

Můj odhad je, že kola mají ET 35 a větší, navíc budou širší než 6". 

Tady by měly pomoci podložky a delší šrouby, ale s tím já nejsem kamarád - a správně to tam mít ani nesmíš. Raději bych koupil jiná kola, která tam půjdou. I za cenu nižšího ET než je v papírech, to nikoho zajímat nebude, hlavně oproti podložkám. 

PS: nebo máš něco s podvozkem, a proto to dře. Nevím, zda 206tka má levý a pravý čep řízení, mohlo dojít k prohození ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ....origo to nejsou ...alu mají i větší J než máš nazuté pneu.....na 195 dobrý ..na 175 nic moc...i když se na tom jezdit dá.

Koukám že čep řízení o kterej to dře je asimetrický....zkusil bych asi přehodit levej za pravej...aby jsi odtáhl tyč řízení od alu....otázka je zdali to bude stačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VYŘEŠENO  ! 

díky moc MilanF1 - fakt byl asi přehozený čep řízení levý za pravý - vyměnil jsem je ( viz. obrázky ) a vše je ok - geometrie udělaná od oka dlouhou vodováhou a volant je na rovince rovně, auto nikam netáhne takže snad OK :) 

později I celda1970  měl pravdu s levým a pravým čepem řízení :) 

Špatně IMG_20170325_135728.jpg

výměna IMG_20170325_144548.jpg

OTOČENO IMG_20170325_145410.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...