Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupím Peugeot 5008 2.0 HDi


Tomkad

Recommended Posts

Díky moc za zaslané tipy, v Příbrami jsem se na auto už podívat byl asi před týdnem, vůz vypadá parádně, bohužel pro mě tomu odpovídá i ta cena.

Moje cenová představa je spíš někde mezi 200-250 tis. Kč. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo chce multimedia vzadu vcetne plne vybavy tak se najde.

Ani se divat nikam nemusis jezdit.

Staci se podivat na mobile jak se pohybuji takove vybavy.

Treba cca stejna cena tady a BEZ multimedii a JBL vcetne TV a radia NG 4 s prehravacem DVD.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=240731843&scopeId=C&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&fuels=DIESEL&minPowerAsArray=120&minPowerAsArray=KW&makeModelVariant1.makeId=19300&makeModelVariant1.modelId=35&pageNumber=2

 

A nebo tady.

 

https://www.autoscout24.com/offers/peugeot-5008-2-0-hdi-premium-pack-fap-diesel-grey-41784932-21ee-2b76-e053-e350040a1d43?cldtidx=14

 

 

Ale ne.Vsichni se divaji na to ze je to 2010.Nekteri lidi mi pripominaji opice a papousky.:D

Proste kdo chce poctive a kvalitni auto tak hold si priplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za mne ta multimédia na zadních sedadlech byla out snad už v roce 2010 (7" display s rozlišením 800x400 + pouze analogový zdroj - sehnat na to dnes přehrávač, který bude mít analogový videovýstup...), když jsem v roce 2012 volil výbavu, zaťukal jsem si na čelo, připlatit si za to 20tis (možná v roce 2006, kdy to vyšlo v C4GP). V dnešní době je to z mého pohledu "multimediální výbava" naprosto nepoužitelná a připlatit si za ni by mě ani nenapadlo. JBL jasně, to hodnotu neztrácí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, StibTo napsal:

Jakých 110.000 navíc ? Takže 5008 s tímhle motorem a rokem výroby prostě "musí" stát 250.000 ?

Přesně tak. Před rokem a půl, stejný auto, r.v.2011, jenom opačně, černá metalíza, bílá kůže, JBL, atd. 268 000kč.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě pokud ceně odpovídá technický stav, tak proč ne, ta výbava je určitě top a pro někoho velký bonus, ovšem pouze s tím, že technický stav je taky dobrý. 

Zase na druhou stranu, připlať si 100tkč a můžeš mít rv2016, což je nový auto od dealera se zárukou a máš auto bez problémů s jistotou.

Ale vrak za 200tkč nemá smysl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja chtel take puvodne 407 v maximalni nalozi, nakonec nemam ani 407, ani maximalni naloz, ale presne jak kveton pise, podstatny je  ten  technicky stav a r.v.,

ne to, ze se mi hreje zadnice a svetla sviti i za roh, ale na druhou stranu nutno podotknouti, ze ackoliv jsem 20 let parkoval bez asistenta, skoda ze ty senzory nemam i vepredu

neb sice hrave zaparkuji i bez nich, ale cekem rychle jsem si aspon na ty zadni zvykl :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...