Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Výměna klíče z aliexpress


Pajda29

Recommended Posts

Dobrý den jak na levný klíč a aliexpress  za  2.10 Dolaru

vypadá dobře tlačítka jsou zároveň s tělem

 

1. hlavni je objednat dobrý typ  na 5008 r.v. 2010 je  ce0523  jednoduché jak to zjistíte když klíč otevřete a v uloženi kde se klič skládá je číslo

2. vyloupneme pouzdro ze zadu

3. klič dáme do pootevřena vyklepneme čep jisticí planžetu po směru přehodíme je čínsky  klíč zajistíme originál jisticím čepem

4. složíme dohromady a nelpíme logo

58d0e607dbd17_fotoporovnani.thumb.jpg.a2ac6f064296a9d02cf8db7d8f6a83e1.jpg58d0e7e162542_porovnanivnitku.thumb.jpg.6cd992254a11fcbe8898296452065fd4.jpg58d0e8187bf96_druhastrana.thumb.jpg.19447705d924dc46a62df1aaf27a72a6.jpg58d0e7f9cb298_zjitenkle.thumb.jpg.35029db59b16cd81dcd81605933fd4cc.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, to vypadá moc pěkně.Já na to šel jinak - na Aliexpressu jsem pořídil gumové kabátky na klíče. Schovají vytahanou gumu tlačítek,ochraní při pádu, barevně rozliší (červený má manželka) a vyšel kus těsně nad 1€. Mají různé typy, i třítlačítkový Peugeot bráchovi pro Boxera...

Upraveno uživatelem landys_cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, landys_cz napsal:

Díky, to vypadá moc pěkně.Já na to šel jinak - na Aliexpressu jsem pořídil gumové kabátky na klíče. Schovají vytahanou gumu tlačítek,ochraní při pádu, barevně rozliší (červený má manželka) a vyšel kus těsně nad 1€. Mají různé typy, i třítlačítkový Peugeot bráchovi pro Boxera...

nemôžeš to odfotiť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten barevný silikonový obal na klíč je alespoň pro mě k ničemu. Mají ho skoro v každým obchoďáku co dělají klíče. Koupil jsem (asi 200,-), je to obrovský, klíč se v tom hýbe a pořád se to rozevírá. Po pár dnech jsem to vyhodil

https://www.princesscar.cz/silikonovy-kryt-GARO-na-klice-peugeot-citroen-2-tlacitkovy?gclid=CNTtjqKl7NICFYwQ0wod6Y0CoA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, martinecondrej napsal:

ja myslím, že kľuč musíš dať pôvodný, inak by si musel dať nachipovať

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, martinecondrej napsal:

Předěláš planžetu a vnitřek (tu destičku) a klíč funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...