Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyfuk


shiro

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Tiez som zvedavy, ze kolko vydrzi. Povodny vyfuk bol Bosal, ktory tam bol bohvie kolko rokov. Teraz som daval Polmostrow. Este mi to nastriekali niecim konzervacnym aspon na zvaroch a spojoch trubiek a tlmica. Hadam par rokov prezije :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 3. 2017 at 13:14, Charlie 607 napsal:

Já teď kupoval barvu na výfuk berner, natíral jsem tím novej výfuk bosal než jsem ho namontoval na Corsu C 1.0 tak jsem zvědav co to vydrží.

 

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk

 

 

Bych hliníkem krom svárů nic nestříkal,škoda peněz,každý aftermarket ty čtyři či pět let dá i bez toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja sa pridávam k názoru, že povrchové nátery výfukov sú stratou času a peňazí a ešte ako bonus to dlhšie bude smrdieť lebo všetko čo je na výfukoch sa vypaľuje. Viem o čom hovorím, tiež som mal dávnejšie snahu vyskúšať všetko čo sa dalo zohnať, výsledok = 0. Hlavne pokiaľ ide o benzín tam nie je šanca predĺžiť životnosť, prehnije to zvnútra. Možno ešte tak spoje, prípadne zvary.

Pri výmene výfuku by som odporúčal radšej venovať čas a prostriedky na kontrolu uloženia (často je potrebné na lacných výfukoch poopraviť držiaky alebo uloženie) aby výfuk nebol našponovaný, a na kontrolu teplotných štítov, ktoré sa po odhnití uvolnia a treba ich znova upevniť (napr. použitím väčších podložiek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podložky na štíty jsem dělal, byli už uhnilé, zavěšení je.v pořádku, kontroloval jsem, bosal pasoval perfektně, ale povrchová úprava bídná, svary neošetřené. Měnil jsem celej střední a zadní díl, vyšlo to na 2400kč, tak aby to i trochu vypadalo, tak jsem to i stříknul, může to v létě na stk taky trošku vypadat. Těch 180kč za sprej se už nezblázní.

 

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...