Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jakou lepící pásku?


brixtr

Recommended Posts

Potřeboval bych pořídit nějakou opravdu dobrou lepenku.. budu sní lepit všechno možný ale hlavně plast (lišty) a podobný. 

Napadla mne nějaká m3 páska.

Nějaké návrhy? Klidně i případné odkazy. Za jakékoliv poznatky budu rád :)

 

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvedená je dobrá, ale mám pocit, že poptáváš oboustrannou.

Obecně je vhodné volit tlustou (1 mm), které vyplní prohlubně lepených předmětů a přilne v celé ploše. Takovou jsem zakoupil v autoservise, lepí pomocí ní nápisy a emblémy. Je drahá, klubko za 700.

Tenkou používám Kores, viz obr., drží dobře.

No a nejlíp drží lepidlo Pattex 100 http://proprumysl.cz/pattex-100-100-g/?gclid=CNPz65LC3dICFQw4GwodkxsCzw, případně Mamut.

 

 

Obraz0331.jpg

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upraveno díky  za upozornění.. to víš slovník v mobilu :D

Ta oboustranná by byla možná i lepší.. díky za tip. Mamuta mám do 500 kilo ale kdybych to chtěl někdy sundat nebo tak tak s ním už to jen tak  nepujde a vrtat se mi taky nechce 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta lepící páska kores je snad v každém papírnictvi ne? Např co plánuji je lepení listy k dlaždickam...  jo např i lepení na koberec.. minule jsem zkoušel nějakou letenku v autě na tapec pod kastlikem a vůbec to nechtělo držet :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kores je běžná a na hladké povrchy dobře drží, ale je tenká, tzn. na nerovném povrchu bude držet jen bodově.

Potřebuješ tlustou - ta z autoservisu (3M) je taková skoro pastovitá...

Na dlaždičky dej Mamut, prodává se i transparentní.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, P607Olda napsal:

Kobercovka teče, moc nedrží. Jsou dva typy, tako "čtverečková" tlustší, ta teče, a pak suchá, ale ta je tenká.

Teče = tzn. při trvalém zatížení ti předmět "ujede".

Souhlas s Oldou, lepil jsem takto lino na schodnice a po cca 1/2 roce všechno muselo dolů - prostě to ujelo o 3-5 cm. A co se týká struny, dá koupit přímo na tyto účely určená ( jak je psáno výše ), ale není to levná sranda. Mě se osvědčila "G" struna na basu. Je dost dlouhá, takže se na ní dají upevnit i madla ( nezařezává se do rukou ). Odřezával jsem s ní i čelní sklo u auta.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak lino na schody se vzdy lepi jen chemoprenem a slozenim podobnymi lepidly....... jako treba uzin gn276. 

Pokid chces skvelou oboustranku kterou jsem pouzival na podlahy (lepeni list a dalsich prvku), tak naprosto doporucuji vyrobek Siga contact 40.

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano např na zeď.. v mém případě to bude i na podélně lepení listy na dlazdicky.. 

Momentálně by se mi hodila tuplem nějaká super lepenka.. při cestě do práce se mi bohužel urval plast na podvozku tak to musím nějak provizorně vyřešit ať s tím aspoň rano dojedu domu :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 3. 2017 at 18:02, Hafity napsal:

Třeba lepení lišty na zeď ?

ano na sdk steny a hladke steny jsem pouzival siga contact 40. pokud to byly hrube zdi, tak obyc soklovky na mamuta, kdyz bylo nejhur tak na chemopren. ale vzdy je dulezoty si rict jaka je lista a jaka je zde a podlaha..... hrubost.... rovinnost... jednou jsem byl v soku kdyz jsem videl sdk stenu uplne zvlnenou ze ta lista absolutne nemohla prilnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...