Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2.Minisraz v podhůří Orlických hor - 29.4.2017


Recommended Posts

Ha - Koudo, králíci mne tedy nenapadli - zeptám se.  :roker        Železnice by měla být :papa

Tak mne napadá, že jsem vám nesdělil cenu . . . .  ta je lidová - nějaká domácí klobáska, jitrnice a tak podobně - prostě něco od srdce. :aut

Jo a nechci šelesty, těch mám na srdci dost vlastních . . :(

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Levá kostice z podprsenky je taky od sérdce.. :D ale protože vím, že Klemoň má rád jídlo (syrečky), a taky vím, že bude nádherný, teplý a slunný počasí.., tak mu v pátek ráno v Praze koupim vinnou klobásku... ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koudo ty srandisto, už se těším až tě poznám.  ( To Weri - s tvojí kosticí si můžu vyměnit i drát u pánského deštníku ) :P

Ale ta moje Kůstka mne pošťouchla. Beru zpět sranda klobásy.

Úplně vážně. Neměl by jste někdo na odprodej domácí med tak do 150 Kč / kg nejlépe květový / luční. :papa

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Weri 605 napsal:

Levá kostice z podprsenky je taky od sérdce.. :D ale protože vím, že Klemoň má rád jídlo (syrečky), a taky vím, že bude nádherný, teplý a slunný počasí.., tak mu v pátek ráno v Praze koupim vinnou klobásku... ;):D

Nebo si ohol hrudník a dovez mu to.. :D:P:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 5 hodinami, Klemoň napsal:

To Weri - s tvojí kosticí si můžu vyměnit i drát u pánského deštníku

I u slunečníku.. :D

Jinak ti mohu odpomoct od čehokoli, co by se tématicky hodilo do pneuservisu nebo autoservisu.. :) Kluci maj zdi skoro prázdný.. (Motorky si ale nechám! :bacha)

před 4 hodinami, KoudaK napsal:

Nebo si ohol hrudník a dovez mu to..

To se bojím, že by se mu mohlo líbit.. ;):D:D:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem zájemcům o kalendáře. Špatná zpráva - výprodej byl rychlejší než se dalo čekat :(.  Takže zatím potvrzuji toto :

Weri 605 - 2x motorky + 2x auta, 3x baby do pneuservisu (každý samozřejmě jiný ty rejpale:P)   PS: tupou žiletku mám připravenou.

Kouda - 1x US trucky, železnice není :bojim,  ale nikdy neříkej nikdy - viz níže.

Martina - králíci nikdy nebyli, ale nějaká zvířátka mám - psi, kočky,koně,lišky

+ mám něco navíc = dětské i dospělé cca 20 kousků :papa   Doma kouknu na to, co to je, ve skladu to opravdu nešlo . . . . :roker  :xvul

Takže finál - nejvíc je Girls vč.Playboye.  Pak Trucky, Sporťáky, OldTimery, zbytek od každého jeden Parky, Stromy, New York atd.

No prostě to dovezu, syrečková královna a Kouďák si nafasují objednané či náhrady a ostatní co budou chtít . . . .:super   Howg.

 

Upraveno uživatelem Klemoň
aktualizace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj po delší době. Tak na operaci jdu až 13.4. tj. před Velikonocema - pomsta našeho zdravotnictví. :bacha

To znamená, že na pooperační rekonvalescenci budu mít cca 14 do srazu = dost na hraně.

Pokud budu moci řídit / sedět v autě , tak těch 160 kiláků snad nějak přežiju. Při nejhorším vynechám ten pěší výlet, to by asi nebylo moc rozumné. :bojim

Ale jinak se chystám dostát svému slovu a dorazit + dovézt ty "kandelábry" :papa

Radime - bowling ruším herně na 100% - maximálně tak na čumendu . . . . :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...