Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto roku v ČR - kodiaq


Laďa

Recommended Posts

před 2 hodinami, morepower napsal:

Jako multipla je ultra hnusná kára, ale vypadá velmi praktisch. Osobní zkušenost nemám, ale jako služebák, to může bejt docela dobrý. Naložíš vercajk a hurá :D má někdo zkušenost?

Dyk.... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak super kluci, multipla na mém pomyslném žebříčku čupr kár poměrně poskočila. Du zkouknout inzerci. Já mám na materiál a bordel starou astru v kombajnu, hakusy, koule a tak, prostě dělník, jenže už to holka má za sebou a do kovárny by se multipla vyjímala :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já beru design jako subjektivní věc vkusů každého, i když se občas najde kousek, který mě vnímání docela rozhodí. Multipla, dokonce ani ta první, to nebyla. Ne, že bych ji považoval za krásku, vzhledem mě neurazila a byla originální, tři sedadla ve předu, trochu ujetý design všeho možného. Ale nic, co by mne rozhodilo. Synátor té první ale říká "fujtipla".

Oddie: no vo tom to je, ten vlhkej sen, přeci 600 litrů f kuru a f tédéíčku to žere jen čtyryapůl... a vodvezeš s tím úplně fšecko, říkal to Venca z kravína (co fšecko spraví) a ten se f tom vyzná. Taková prostá fakta neznáš? :aut

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 3. 2017 at 10:56, minimaxa napsal:

Když tady tak haníte tu ošklivou škodovku, kolik na odměnách dostanou dělníci v Peugeotu?

http://ekonomika.idnes.cz/skoda-auto-vyplati-rekordni-bonus-zamestnancum-45-tisic-pix-/ekoakcie.aspx?c=A170315_212903_ekoakcie_suj

 

Sice to je už hodně offtopic, ale v koncernu si umí vyplácet odměny ;)

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/zamestnanci-porsche-dostanou-premie-ctvrt-milionu-korun-od-i/r~8288989e0f0711e794b9002590604f2e/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...