Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlášení na displeji


kemo

Recommended Posts

nemá smysl to odkládat, aditiva může být dost, ale třeba je něco s elektrikou, prostě to prohlédnou, zkontrolují množství aditiv v nádrži a dají ti vědět, o co jde

jinak to nějakou stovku kilometrů ještě vydrží, ale jak říkám--zkontrolovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně s tím počítám akorát že je před víkendem a uvidím na kdy budou mít volno uvidím zítra co mě řeknou jinak dík za odpověd. 

a ta nádržka na aditiva je někde u nádrže zespoda

Upraveno uživatelem kemo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je nízká hladina aditiva v nádržce která se nachází u levého zadního blatníku. Eloys nebo tak nějak se jmenuje močovina co se tam leje litr stojí 1200,- vejdou se tam 3 s prací to je cca za 4000,- Toto jsem řešil rok zpět :)  Doplnění většinou na počkání je to rychlovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už sem objednán ale až na patek a když sem syto dal do překladače  tak  to je (částic hladina filtr přísada příliš nízká) , tak sem zvědav kolik zaplatím , jinak dík za info :super

Upraveno uživatelem kemo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píší MJSytic a Oddie, pokud někdo píše (obecně) močovina, tak je to hloupost. Možná to vypadá jako zbytečné slovíčkaření, ale je důležité to rozlišovat. Pokud by tam někdo dolil adblue (močovinu), tak si zlikviduje nejen FAP (ucpe se), ale zřejmě i tu nádržku a pokud to aditivum "tlačí" pumpa, tak i tu. No a taky možná celej motor...

Pěkně vysvětleno tady ve druhém příspěvku:

http://www.peugeot-club.com/topic/52674-aditivum-fap/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám po servisu celkem teda cena 5068 kč z toho práce 723 kč ,vak a aditivem 2792 kč, a diagnostika 1033 kč po slevě 10 procent.

Akorát se na diagnostice zase objevila hlaška ( P0694 Povel pro malou rychlost ventilátoru chlazení) .

Potřeboval bych vědět kam až vedou kabely od odporu ventilátoru abych se mohl kouknout kde by mohl být problém , a odpor mám vyměněn za nový .

servis 001.jpg

Upraveno uživatelem kemo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...