Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

EVROPSKÉ AUTO ROKU 2017


JVT

Recommended Posts

Tak závistivci se musí někde vybouřit, protože mají velký problém rozdýchat, že Peugeot je opět nejlepší autem roku Evropy 2017 :super  proto já ty články ani nečtu...

Každopádně gratulace Peugeotu, dělá fakt pěkný kháry :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Design nových peugeotů se mi obecně vcelku zamlouvá, bohužel jednoduchost a elegance řad 5 a 6 už to nikdy nedosáhne ale pro mě určitě lepší jak řada 7, tu nepovažuju za designově nejpovedenějši. Nicméně tady bych dal asi hlas Giulii, krásné auto. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně gratulace a mám za Peugeot radost :)

Jasně, diskuze pod články s oznámením vítěze 3008 jsou plné jedu a závisti a běžných klišé - bláboly typu nejporuchovější auta (ačkoliv dle nových německých statistik poruchovosti je Peugeot jako celek v žebříčku na předních příčkách před Škodou a ještě více před VW) , otřesný design, ...

Pravda je, že brzy po 308 má zase prestižní titul a v Evropě prostě zaujal :)

A že má 3008 odvážnější design?! Konečně - opět zase plný emocí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že tady nejde jen o vzhled auta, ale hodnotí se to jako celek a je vidět, že se s 3008 prostě trefili do noty velké části "poroty" :)
Diskuze u článku je fakt hustá :D  Já jenom nechápu tu hysterii ohledně 4x4. Jsem to v životě nepotřeboval :o 

"Měl jsem možnost v tom sedět,když si upravíte sedačku podle sebe,nevidíte na přístrojovou desku,pořád se musíte naklánět nad volant,nebo sklonit hlavu."
Tak si narovnej opěradlo a nelež za volantem jako prase! :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...